Новинка Мітчик ручний М5х0,8 Збільшити

Мітчик ручний М5х0,8

Мітчик ручний  М5х0,8 , сталь 9ХС, комплект 2шт.

Метод застосування: ручний , тип різьби: метрична, напрям різьби: права, діаметр мітчика: 5,0мм, крок різьби: 0,8мм, тип сталі: 9ХС


У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

60 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Мітчик призначений для нарізання внутрішньої різьби. Сам мітчик можна поділити на робочу частину і хвостовик. Хвостовик призначений для закріплення мітчика у вороток і на хвостовику вказане маркування по діаметру.  Робоча частина ділиться на забірну і калібрувальну частину. Забірна частина -це конусоподібна частина мітчика, яка виконує  основну роботу, а калібрувальна -зачищає і калібрує. Канавки призначені для формування різців і виведення стружки. Для нарізання внутрішньої різьби потрібно прикладати великі зусилля. Щоб полегшити роботу і отримати чистішу різьбу мітчики для ручної обробки металу випускають у комплекті: чорновий, середній і чистовий (і наносять на них відповідно 1,2,3 риски чи кільця). Вони відрізняються глубиною прорізування канавок різьби і формою зубця (у чорнового- трапецеподібною, у середнього- трикутною із  заокругленою вершиною, у чистового - трикутною з гострою вершиною). Мітчики виготовляють із високотвердової крихкої інструментальної сталі.

Країна торгової марки:

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

2 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.