Новинка Сверло по металу ф 3,5мм Збільшити

Сверло по металу ф 3,5мм

Сверло по металу ф3,5мм ,L=70/39 мм,  кобальт-HSS

призначення: по металу, тип різьби: метрична, напрям різьби: права, діаметр мітчика: 5,0мм, крок різьби: 0,8мм, тип сталі: 9ХС


У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

60 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Сверло - осьовий ріжучий інструмент для утворення отвору у суцільному матеріалі або збільшення діаметра існуючого отвору з однією або двома різальними окрайками. Спіральне сверло має  вигляд циліндричного стрижня, робоча частина якого оснащена двома рівцями, виконаними по гвинтовій спіралі, що призначені для утворення різальних елементів та відведення стружки. Саме сверло має робочу частину, хвостовик та шийку. Робоча частина в свою чергу поділяється на ріжучу частину і напрямну. Ріжуча частина має дві головні ріжучі окрайки утворені перетинанням передніх гвинтових поверхонь рівців, якими сходить стружка із  задніми поверхнями,  а також поперечну різальну кромку (перемичку) утворену перетином задніх поверхонь. Напрямна частина має  дві допоміжні різальні окрайки утворені перетинанням попередніх поверхонь з поверхнею напрямної стрічки (вузька смужка на циліндричній поверхні сверла розташована вздовж гвинтового рівця і забезпечує спрямування сверла при різанні, а також зменшує тертя бічної поверхні до стінки отвору.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

2 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.