Компанія ІМПК була створена з метою задоволення потреб наших клієнтів у якісних продуктах, забезпечення максимально швидкої доставки та помірного рівня цін.

Ми будуємо співпрацю на довірі та взаємовигідних відносинах з нашими партнерами. Основні наші принципи - це чесність і відповідальність. Ми гарантуємо тільки якісну, сертифіковану продукцію європейської якості.

Ми, займаємося поставками комплектуючих до промислового устаткування, сільськогосподарської техніки, легкових та вантажних автомобілів.

Сільськогосподарська техніка закордонного виробництва вимагає якісних розхідних матеріалів та комплектуючих. У даному сегменті ми пропонуємо широкий перелік пасів американського та німецького виробника Гейтс, Карлайл, Contitech до техніки закордонного виробництва: Bizon, Case, Catterpillar, Challenger, Class, та інші.

Здійснюємо продаж і доставку підшипників по всій території України, як світових брендів (SKF, INA-FAG, NSK, TIMKEN, KINEX, ZKL)  так і бюджетного сегменту для широкого сектору промисловості. Купуючи підшипники у нас, ви можете бути впевненні, що купуєте дійсно якісну продукцію, а не контрафакт.

Ми пропонуємо гнучкий  ціновий підхід до кожного клієнта, своєчасну поставку і зручну форму оплати для Вас.