Компанія ІМПК була створена з метою задоволення потреб наших клієнтів у поставці спеціалізованих комплектуючих, забезпечення максимально швидкої доставки та помірного рівня цін. 

Ми будуємо співпрацю на довірі та взаємовигідних відносинах з нашими партнерами. Основні наші принципи - це чесність і відповідальність. Ми гарантуємо тільки якісну, сертифіковану продукцію європейської якості.

Ми, займаємося поставками комплектуючих до промислового устаткування, сільськогосподарської техніки. Здійснюємо зовнішньоекономічну діяльність, можемо привезти під клієнта специфічні позиції, які не представленні на українкому ринку, и не завозяться іншими компаніями.

Сільськогосподарська техніка закордонного виробництва вимагає якісних розхідних матеріалів та комплектуючих. У даному сегменті ми пропонуємо широкий перелік пасів американського та німецького виробника Гейтс, Карлайл, Contitech до техніки закордонного виробництва: Bizon, Case, Catterpillar, Challenger, Class, та інші.

Здійснюємо продаж і доставку підшипників по всій території України, як світових брендів (SKF, INA-FAG, NSK, TIMKEN, KINEX, ZKL)  так і бюджетного сегменту для широкого сектору промисловості. Купуючи підшипники у нас, ви можете бути впевненні, що купуєте дійсно якісну продукцію, а не контрафакт.

Ми пропонуємо гнучкий  ціновий підхід до кожного клієнта, своєчасну поставку і зручну форму оплати для Вас.