Новинка Мітчик ручний М5х0,8 Збільшити

Плашка М5х0,8

Плашка М5х0,8 , сталь 9ХС.

тип різьби: метрична, напрям різьби: права, діаметр мітчика: 5,0мм, крок різьби: 0,8мм, тип сталі: 9ХС


У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

60 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Плашка призначений для нарізання зовнішньої різьби. Нарізанням різьби називається утворення гвинтової поверхні шляхом зняття стружки чи пластичним деформуванням на зовнішніх чи внутрішніх циліндричних чи конічних поверхнях. Нарізання зовнішньої і внутрішньої різьби відбувається за однаковим принципом, відрізняються ці процеси інструментом, що для цього використовується. Зовнішню різьбу нарізають за допомогою плашок,  а внутрішню - мітчиком. Плашка - інструмент виготовлений із загартованої сталі, для нарізання зовнішньої різьби трикутного профілю вручну або на токарному верстаті. Плашка схожа на гайку із просверленими отворами. Плашки бувають суцільні, розрізні (мають проріз 0,5-1,5мм) та розсувні, а за формою: круглі, квадратні, шестигранні, призматичні. Суцільними плашками можна нарізати різьбу тільки одного діаметру, а розрізними можна дещо регулювати діаметри різьби. Плашка складається із канавки для стружки, забірної частини (для нарізання неповних канавок), калібрувальної частини (для нарізання канавок на повну глубину), отвору для стопоріння. Круглі плашки закріплюються у плашкотримачах за допомогою гвинтів розташованих по колу воротка. Цими гвинтами також регулюють розмір діаметра розрізних плашок.

Країна торгової марки:

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

2 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.