Підшипник 1305 ETN9 Збільшити

Підшипник 1305 ETN9

SKF (СКФ) SKF (СКФ)

Новинка

Підшипник 1305 ETN9

Самовстановлюючий шарикопідшипник, двохрядний

Виконання:

Два ряда шариків, сферична дорожка кочення на зовнішньому кільці

Сепаратор: поліамід  

Оптимізована  внутрішня конструкція

Детальніше

Наявність та ціну уточнюйте

930 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Призначення: Для роботи  у вузлах, де є відчутні кутові перекоси вала відносно корпуса  чи вигини вала. Самовстановлюючі шарикопідшипники мають самий низький коефіціент тертя із всіх підшипників кочення. Завдяки цьому вони піддаються низькому нагріву навіть при обертанні на високих швидкостях. Конструкція самовстановлюючих шарикопідшипників дозволяє  компенсовувати кутовий перекос одного кільця підшипника відносно другого без погіршення робочих характеристик. Сепаратор литий із стіклонаповненого поліаміда 6,6 віконного типу, центруючий по шарикам. Самовстановлюючі шарикопідшипники із сепаратором з поліаміду 6,6 можуть експлуатуватися при температурі до +120⁰С

Внутрішній діаметр (мм) 25
Зовнішній діаметр (мм) 62
Ширина (мм) 17
Грузопідйомність , дин. Кн 19
Грузопідйомність , стат. Кн 5,4
Тип підшипника Самовстановлюючий
Тип тіла кочення Шаріковий
Кількість дорожок кочення 2
Тип посадки на вал Циліндрична
Сепаратор Поліамід

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.