Ремінь  вузькоклиновий зубчастий  XPA 975 Збільшити

РЕМІНЬ ЗУБЧАСТИЙ XPA 975 QUADPOWER III

Gates

Новинка

Ремінь вузькоклиновий зубчастий ХPA 975

Профіль: ХPA, довжина (мм): 975, ширина ременя: 12,7 (мм), висота ременя: 10 (мм),

Серія: QUADPOWER III 

Стандарт: DIN 7753/1, ISO 4184

Виконання: клинові ремені вузького профілю без обгортки бокових граней

Матеріал ременя: гума

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Наявність та ціну уточнюйте

390 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Gates. В 1917 році Джон Гейтс винайшов перший в світі  резиновий клиновий ремінь.  З цього часу компанія Gates залишається лідером в розробці систем передачі потужності промислового призначення і виробництві високотехнологічних ремінних  приводів. Завдяки використанню самих сучасних матеріалів і технологій виробництва, всі промислові ремені демонструють відмінні експлуатаційні якості.

Профіль XPA  компанія Гейтс виготовляє в декількох серіях. Серія QUAD-POWER III - клинові реміні вузького профілю з формованим зубом без обгортки бокових граней для роботи в умовах високих навантажень. Дана серія вузькоклинових зубчастих ременів дозволяє підвищити ефективність і знизити експлуатаційні витрати. Зменшення втрат при передачі потужності може призвести до суттєвої економії коштів. Компанія Gates займає лідируюче місце по розробці економних  і енергозберігаючих ремінних приводів. Ремені QUAD-POWER III характеризуються підвищенним значенням номінальної передаючої потужності, більшим терміном експлуатації і забезпечує зниження витрат енергії. Основа ременя виконана із нової розробки резинового компаунда, який характеризується стійкістю до хімічних і агресивних середовищ, старіння, впливу озону, ультрафіолету, високих температур. Волокна із високими експлуатаційними характеристиками, вмонтовані в компаунд, забезпечують підвищенну абразивну стійкість та ізносостійкість. Відмінна підтримка корду в підкордовому слої забезпечується поперечною орієнтацією волокон, які надають ременю повздовжню гнучкість і поперечну жорсткість. Спеціальний профіль формованого зуба з оптимізованою геометрією забезпечує відмінну стійкість ременя. Висока точність шліфовки бокових граней забезпечує  відмінне зчеплення. Кордовий слой складається із високопрочних кордових ниток із поліестера, які стійкі до розтягу. Підвищена гнучкість надає ременю покращенні характеристики роботи із зворотнім вигином при використанні зовнішніх натяжних роликів. Ремінь відповідає  стандарту ISO 1813. Діапазон робочих температур складає від -40С до +110С. Ремені серії QUAD-POWER III мають більшу номінальну потужність (на 15%)  ніж  у ременів QUAD-POWER II, кращу плавність ходу і знижений рівень шуму. Перевагами ременів Gates QUAD-POWER III є  економія простору, висока гнучкість ременя, довгий термін експлуатації, мінімальна втрата натягу ременя, значно краща стійкість до старіння, висока точність розмірів. Ремені Gates відповідають принципу повної взаємозаміни: всі розміри відповідають і навіть перевищують допуски UNISET і можуть встановлюватися без підбору по групах. Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах. лісопилках, шліфувальних і обробних станках,іншому обладнанню.Клинові ремені вузького профілю  XPA (12,7х10)  представлені в діапазоні довжин  від XPA 690  до XPA 4000.

Серія SUPER HC MN&SUPER HC - це вузькоклинові ремені з формованим зубом (з обгорткою бокових граней/без обгортки бокових граней) призначені для роботи в умовах високих навантажень. Окрім вузькопрофільного клинового ременя з обгорткою бокових граней SUPER HC, компанія Gates  виготовляє клиновий ремінь SUPER HC з формованим зубом. У випадках коли є потреба  в більш високих швидкостях обертання, високих передаточних співвідношеннях і малих  діаметрах шківів вузькоклинові ремені SUPER HC MN є ідеальним варіантом для цих  умов. Формований профіль  зуба забезпечує зниження і розподіл теплового впливу, зменшує рівень шуму та зменшує навантаження на вигин. Висока точність шліфовки бокових граней забезпечує рівномірне і високе зчеплення, а також оптимальне положення ременя в пазах шківа. Дані ремені рекомендують використовувати в усіх високонавантажених приводах промислового призначення на основі вузькоклинових ременів. Підвищена ефективність передачі потужності ременів Gates SUPER HC MN дозволяє створювати більш компактні і економічні конструкції  приводів. Діапазон довжин для даного профіля SUPER HC від SPA 732 до SPA 5000, а профіля  SUPER HC MN від SPA 732 MN до SPA 4000 MN. Особливістю  серій SUPER HC MN&SUPER HC є те, що Gates маркує  профіль наступним чином  SPA(-MN), хоча ремені серії  SUPER HC MN є  зубчастими. Тому потрібно пам'ятати про цю особливість, щоб не допустити помилки при підборі клієнту.

Профіль ременя XPA
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 975 Lw
Внутрішня довжина (Li), мм. 930 Li
Зовнішня довжина (La), мм. 993 La

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.