Ремінь зубчастий 180 XL Збільшити

Ремінь зубчастий 180 XL

MEGADYNE (МЕГАДІН)

Новинка

Ремінь  зубчастий 180 XL з дюймовим кроком

Профіль: XL, розрахункова довжина в 1/10 дюймах: 180, довжина в міліметрах: 457,20 (мм) ширина ременя: по замовленню клієнта (мм)

Серія: ISORAN

Стандарт: ISO 5296

Виконання: зубчасті ремені з дюймовим кроком 

Матеріал ременя: гума

Корд: скловолокно

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Товар відправляється тільки по передоплаті

185 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Megadyne. Зубчасті синхронні ремені ISORAN виготовляються із  самих передових технологій. Ремені класичні синхронні ISORAN профілю XL виготовляються в трапецевидному зубчастому профілі. Поліхлоропренові зуби для точного зчеплення, склопластикове посилення для мінімального подовження, захисне нейлонове покриття зубів забезпечують відмінну роботу даних ременів на, будь якому, обладнанні. Крок між зубами 5,08 мм, загальна висота ременя 2,4 мм, висота зуба 1,91 мм. Діапазон довжин для профіля XL складає  від 54 XL (137,16 мм) до 710 XL (1803,40 мм). Зубчасті синхронні ремені ISORAN можуть поставлятися відкритими. Не цільні синхронні ремені особливо підходять для лінійних приводів, ресивних приводів, систем точного позиціювання. Висока вантажопідйомність, відсутність витрат на технічне обслуговування і низький рівень шуму роблять цей ремінь прекрасною альтеративою ланцюгам і кабельним ресивним приводам. Стандартні ширини 6,35 мм (код 025), 7,87 мм (код 031), 9,4 мм (код 037).

Профіль ременя XL
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 457,2 Lw
Крок (мм) 5,08
Розрахункова довжина (1/10 дюйма) 180
Кількість зубів 90

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.