Ремінь зубчастий 255 L Збільшити

Ремінь зубчастий 255 L

CONTITECH (КОНТІТЕХ)

Новинка

Ремінь  зубчастий 255 L з дюймовим кроком

Профіль: L, розрахункова довжина в 1/10 дюймах: 255, довжина в міліметрах: 647,7 (мм) ширина ременя: по замовленню клієнта (мм)

Серія: SYNCHROBELT

Стандарт: ISO 5296

Виконання: зубчасті ремені з дюймовим кроком 

Матеріал ременя: гума

Корд: скловолокно

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Товар відправляється тільки по передоплаті

250 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Contitech. Німецький виробник представляє  зубчасті ремені серії CONTI SYNCHROBELT для передачі низьких  і середніх навантажень. Зубчасті ремені контітех  даної серії відносно маслостійкі, стійкість до дії темератур від -20С до +100С, не потребують обслуговування, допускають вигин в зворотню сторону. Крок між зубами 9,525 мм (3/8"), загальна висота ременя  3,6 мм, висота зуба 1,91 мм., кут зуба 40град. Висота розрахункової лінії 0,381 мм. Діапазон довжин для профіля L складає  від 124 L (314,96 мм) до 600 Н (1524,00 мм). Стандартні ширини 12,7 мм (код 050),19,05 мм (код 075), 25,4 мм (код 100).

CONTI SYNCHRODRIVE - зубчасті привідні ремені із поліуретану відкритої  конструкції для лінійних і транспортних систем, а також для автоматичних дверей. Стійкі до зносу, маслостійкі, водостійкі, стійкість до бензину і бензолу, УФ. Температурний діапазон  від -30 до +80С. Матеріал не містить силікону. Можлива термопластична зварка для отримання закритого ременя. Крок між зубами 9,53 мм (3/8"), загальна висота ременя  3,6 мм, висота зуба 1,91 мм., кут зуба 40град. 

Профіль ременя L
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 647,7 Lw
Крок (мм) 9,525
Розрахункова довжина (1/10 дюйма) 255
Кількість зубів 68

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -