Ремінь зубчастий 1760 8M Збільшити

Ремінь зубчастий 1760 8M, Contitech

CONTITECH (КОНТІТЕХ)

Новинка

Ремінь зубчастий 1760 8M 

Профіль: 8M, розрахункова довжина : 1760 (мм) ширина ременя:  по замовленню клієнта  (мм)

Серія: SYNCHROBELT

Виконання: ремінь зубчастий 

Матеріал ременя: гума 

Корд: Скловолокно

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Даний товар відправляється тільки по передоплаті 

520 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

ContitechНімецький виробник представляє  зубчасті ремені серії CONTI SYNCHROBELT для передачі низьких  і середніх навантажень. Зубчасті ремені контітех  даної серії відносно маслостійкі, стійкість до дії темератур від -20С до +100С, не потребують обслуговування, допускають вигин в зворотню сторону. Крок між зубами 8 мм., загальна висота ременя  5,6 мм, висота зуба 3,4 мм. Висота розрахункової лінії 0,686 мм. Діапазон довжин для профіля HTD  складає  від 288 мм. до 4400 мм. Стандартні ширини 20 мм, 30 мм, 50 мм., 85мм.

В  контітех  є  посилена версія профіля HTD у серії CONTI SYNCHROFORCE CXP. Це потужні зубчасті привідні ремені для передачі великої потужності на високих  швидкостях.Серія CONTI SYNCHROFORCE CXА - це потужні зубчасті привідні ремені для неперервної передачі крутного моменту на низькій швидкості. Для екстремальних умов експлуатації контітех  представляє зубчасті ремені  CONTI SYNCHROFORCE EXTREME. Потужні зубчасті ремені для приводів з різким пришвидченням і великими ударними нагрузками. Температурний режим від -30С до +130С. 

Зубчастий ремінь стійкий до дії  лакофарбових матеріалів серії  CONTI SYNCHROCOLOR (зубчасті привідні ремені без вмісту силікону і матеріалів здатних пошкодити лакофарбові покриття), CONTI SYNCHROCOLOR CXP (зубчасті ремені без силікону, які не містять матеріалів, здатних пошкодити лакофарбове покриття деталі)  CONTI SYNCHROCOLOR CXA ( зубчасті ремені без силікону з малорозтяжним кордшнуром із араміду, який не містить матеріалів, які здатні пошкодити лакофарбове покриття деталі.

Профіль ременя
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1760Lw
Кількість зубів 220

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.