Ремінь зубчастий 695 5M Збільшити

Ремінь зубчастий 695 5M

Gates

Новинка

Ремінь зубчастий 695 5M 

Профіль: 5M, розрахункова довжина: 695 (мм) ширина ременя: по замовленню клієнта (мм)

Серія: POWERGRIP

Виконання: ремінь зубчастий

Матеріал ременя: резина

Корд: Скловолокно

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Наявність та ціну уточнюйте

375 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Gates. Криволінійна геометрія зуба в  ременях PowerGrip HTD компанії Gates  забезпечує високу передачу потужності в механізмах з малими швидкостями обертання і високим крутним моментом. Форма зуба покращує розподіл механічного навантаження і сприяє  нормальній роботі при більш високих сумарних навантаженнях.

Синхронні ремені Gates  забезпечують максимальну витривалість  при мінімальному технічному обслуговуванні. Еластомерні зуби  забезпечують синхронну роботу із  шківом за рахунок точної формовки зубів  і ідеально дотриманим інтервалом між зубами. Це дозволяє працювати ременю на стабільній швидкості без просковзування. Поверхня зубів ременя захищена надійним нейлоновим покриттям. Ремінь стійкий до стирання. Придатні для використання у важких експлуатаційних умовах. Стійкі до розтягу.Висока механічна ефективність ременя. Ремінь практично не виділяє тепла за рахунок своєї конструкції.

Передача потужності  до 1000 кВт. Працюють на приводах із швидкістю обертання  до 20 000 об/хв. Застосовуються  у побутових приладах, оргтехніці, ручних електроприборах , обробній  і хімічній промисловості. Відповідають стандарту ISO 13050

Профіль ременя
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 695 Lw
Крок (мм) 5
Кількість зубів 139

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.