ПІДШИПНИК 6003 2RSR Збільшити

ПІДШИПНИК 6003 2RSR

ZVL (Словакия)

Новинка

ПІДШИПНИК 6003 2RSR

Радіальний кульковий, однорядний, з резиновим ущыльненням з обох сторін

Каталожний номер, OEM: 

Вага, кг: 0,04

Детальніше

Наявність та ціну уточнюйте

75 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

ZVL. Словацький виробник підшипників, який добре себе зарекомендував серед споживачів. Даний виробник умовно можна віднести до середнього рівня. Помірна ціна, хороша якість, широкий асортимент  роблять цього виробника затребуваним серед промислових підприємств, сільськогосподарських компаній та інших споживачів підшипникової продукції. 

Надійні в роботі, універсальні і малошумні. Працюють на високих оборотах. Легкі в монтажі. Підшипники закриті ущільнюючими пластинами ідуть змазані мастилом на весь термін служби.

Внутрішній діаметр (мм) 17
Зовнішній діаметр (мм) 35
Ширина (мм) 10
Тип підшипника Радіальний
Тип тіла кочення Шаріковий
Кількість дорожок кочення 1
Тип посадки на вал Циліндрична
Сепаратор Сталь
Маркувавання підшипника 6003- 2RSR

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.