Новинка Підшипник 6207 2RS1 Збільшити

Підшипник 6319 2RS

ZKL (ЗКЛ)

Новинка

Підшипник 6209, радіальний кульковий, однорядний. DIN/ISO -6209,  ГОСТ- 209 , особливо легка серія, мініатюрні підшипники.

Даний підшипник може мати різні модифікації ( матеріал сепаратора, тепловий зазор, тип ущільнення, та інші особливості). Нижче ми наведемо короткий опис по виробниках і варіанти виконання.

Правильний підбір підшипника буде гарантувати довгий термін його експлуатації.

Детальніше

Наразі товар відсутній

270 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

призначеня: для сприймання радіальних навантажень, а також осьових навантажень в обох напрямках, особливо при збільшених радіальних зазорах. При цьому осьові навантаження можуть досягати 70% невикористаного радіального навантаження. Радіальні кулькові підшипники володіють значкою  швидкохідністю і фіксують положення валу щодо корпуса в обох напрямках.Радіальні кулькові однорядні підшипники допускають лише незначні перекоси валів в опорі (до 0,5 град.), величина яких залежить від внутрішніх зазорів.

конструктивні різновидності.  Радіальні кулькові підшипники бувають відкритими і  закритими ( з метою здешевлення експлуатації виготовляють підшипники закритого типу з одноразовим закладанням змазки). Закриті бувають у двох виконаннях: із захисними металевими шайбами (2Z) та із гумовометалевими ущільненнями (2RS), а також із збільшенним тепловим зазором і без зазору. Радіальні кулькові підшипники можуть бути з канавками під стопорні кільця і без канавок. Варіантів виконання підшипника є багато і дані нюанси Ви можете обговорити при безпосередньому замовленні підшипника. 

сепаратор. Найпоширенішим сепаратором в кулькових радіальних підшипниках є сепаратор із двох сталевих напівсепараторів змійкової конструкції , з'єднаних заклепками. Для спеціальних умов використовують суцільні сепаратори з  латунні, текстоліту, поліаміду.

Виробників підшипників є надзвичайно багато починаючи від світових лідерів і закінчуючи маловідомими виробниками. На нашому сайті ми зробили умовний поділ всіх виробників на три класи: преміум, середній рівень і бюджетний. До преміум класу відносимо: SKF (Швеція), INA FAG (Німеччина), NTN-SNR (Японія-Франція), NSK (Японія), KOYO (Японія), TIMKEN (CША), середній рівень: KINEX  (Cловаччина), ZKL( Чехія) , ZVL( Чехія), URB (Румунія) , бюджетний рівень11 МПЗ (Мінськ), LBP (Луцьк) , СХ (Китай), КG (Китай), російські заводи. Даний поділ приблизно характеризує ціну і якість даних підшипників. Зрозуміло, що для відповідальних вузлів  рекомендовано підшипники преміум брендів, а для обладнання де немає  великого навантаження і є можливість легкого монтажу і заміни підшипників можна використовувати підшипники середнього або бюджетного рівня. В нас на сайті Ви можете обрати ту цінову категорію, яка найбільше Вам підходить, відповідно до цього буде змінюватися ціна. При замовленні, ми Вам зателефонуємо і повідомити, якого виробника з даної цінової категорії можемо Вам запропонувати.

Нижче наводимо позначення аналогів підшипників, які одинакові за розмірними характеристиками, але різні за додатковими параметрами, такими як: відсутність або наявність ущільнень, нормальний або збільшенний/зменшенний тепловий зазор, тип смазки, високотемпературні режими, типи сепараторів, матеріали сепараторів, спеціальне виконання підшипників, та інші параметри. 

Внутрішній діаметр (мм) 45
Зовнішній діаметр (мм) 85
Ширина (мм) 19
Тип підшипника Радіальний
Тип тіла кочення Шаріковий
Кількість дорожок кочення 1

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.