Ремінь поліклиновий  PJ 1651 Збільшити

Ремінь поліклиновий PJ 1651

CONTITECH (КОНТІТЕХ)

Новинка

Ремінь поліклиновий PJ 1651

Профіль: PJ, розрахункова довжина: 1651 (мм), кількість вершин: нарізаються по замовленню клієнта

Серія: Multirib

Стандарт: DIN 7867,  ISO 1813

Виконання: поліклиновий ремінь

Матеріал ременя: гума

Корд: поліестр

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Даний товар відправляється тільки по передоплаті 

370 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Поліклинові ремені широко використовуються в усіх галузях промисловості та побуті. Їх застосовують на газонокосарках, пральних машинах, бетономішалках, в автомобільній галузі, сільськогосподарській техніці, в приводах дверей ліфтів, в ткацьких станках, пилососах, обробних станках, медичному обладнанні.Нижче наводимо короткий опис відомих світових виробників поліклинових ременів. 

Contitech. Німецький виробник поліклинових ременів Conti-V Multirib виготовляє  ремені для приводів з більшим передаточним співвідношеннями, високими швидкостями, малими діаметрами шківів і зовнішніми натяжними роликами, DIN 7867. Ремінь поліклиновий контітех складається із захисного поліамідного слою, корду ременя, поліестерового слою з'эднання, поліхлоропренових  ребер. Поліклинові ремені контітех є відносно маслостійкими, працюють в температурному середовищі від -30С до +80С. Відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Дані ремені видають менший рівень шуму, стійкі до вигину в зворотню сторону. По спеціальному замовленню для приводів із постійними міжосьовими відстаннями шківів поставляються ремені CONTI- V MULTIRIB Elast. Крок ручейків профіля PJ складає 2,34 мм, висота ременя складає 3,8 мм, відстань між ефективними лініями шківа і ременя становить 1,2 мм. Діапазон довжин профіля PJ становить від 356 mm (140") до 2489 mm. (980").

Профіль ременя PJ
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1651 Lw
Дюймове позначення 650 J

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.