Ремінь поліклиновий PJ 1439 Збільшити

Ремінь поліклиновий PJ 1439

OPTIBELT (ОПТІБЕЛТ)

Новинка

Ремінь поліклиновий PJ 1439 

Профіль: PJ, розрахункова довжина: 1439 (мм), кількість вершин: нарізаються по замовленню клієнта

Серія: RB

Стандарт: DIN 7867,  ISO 1813

Виконання: поліклиновий ремінь

Матеріал ременя: гума

Корд: поліестр

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Даний товар відправляється тільки по передоплаті 

1 050 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Optibelt. Поліклинові ремені Optibelt RB  характеризуються відмінними експлуатаційними характеристиками. Конструкція ременя забезпечує гнучкість, стійкість ребер до появи тріщин та здатність ременя працювати на шківах малого діаметру. Мінімальний діаметр для роботи поліклинових ременів профілю РJ складає 20 мм. Еластомірна резинова суміш забезпечує стійкість до дії тепла і мастила. Мінімальний розтяг за весь термін служби і стійкість до ударних навантажень.

Надзвичайно висока потужність передачі кожним ребром ременя. Швидкість роботи поліклинового ременя профілю PJ складає  60 м/с. Використовуються в приводах пральних машин, ткацьких станках, пилесосах, газонокосарках, обробних станках, медичному обладнанні, мішалках, генераторах, малих конвеєрах для транспортування  легких матеріалів, вентиляторах, роторних помпах.

Відповідає  вимогам стандартів  DIN 7867 / ISO 9982 , ISO 1813, USA Standard RMA/MPTA IP-26

Профіль ременя PJ
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1439 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.