Ремінь поліклиновий  PJ 1194 Збільшити

Ремінь поліклиновий PJ 1194

MEGADYNE (МЕГАДІН)

Новинка

Ремінь поліклиновий PJ 1194  

Профіль: PJ, розрахункова довжина: 1194 (мм), кількість вершин: нарізаються по замовленню клієнта

Серія: PV

Стандарт: DIN 7867,  ISO 1813

Виконання: поліклиновий ремінь

Матеріал ременя: гума

Корд: поліестр

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Даний товар відправляється тільки по передоплаті 

536 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Поліклинові ремені широко використовуються в усіх галузях промисловості та побуті. Їх застосовують на газонокосарках, пральних машинах, бетономішалках, в автомобільній галузі, сільськогосподарській техніці, в приводах дверей ліфтів, в ткацьких станках, пилососах, обробних станках, медичному обладнанні.Нижче наводимо короткий опис відомих світових виробників поліклинових ременів. 

Megadyne. Італійський виробник поліклинових ременів. Конструкція PV ременів дозволяє  розприділяти навантаження по всій ширині ременя, дозволяє працювати ременю на не великих шківах і при високих швидкостях. PV ребристі ремені також доступні у гнучкій версії (TEM) і їх можна використовувати до трансмісії, де є  потреба фіксації центрової відстанні. Діапазон довжин для профіля PJ складає від 350 мм. (13,8") до 2489 мм. (98,0").

Профіль ременя PJ
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1194 Lw
Дюймове позначення 470 J

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.