Підшипник NU 309 EC Збільшити

Підшипник NU 309 ECP

SKF (СКФ) SKF (СКФ)

Новинка

ПІДШИПНИК NU 309 ECP

Циліндричний ролікопідшипник, однорядний

Тип конструкції: NU 

Сепаратор: поліамід  

Призначення: 

Для роботи  у вузлах, де є потреба в компенсуванні осьового зміщення

валу відносно корпуса, викликане температурним подовженням деталей

Детальніше

Наявність та ціну уточнюйте

4 000 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Підшипники типу NU  мають два борти на зовнішньому кільці і внутрішнє кільце без  бортів. Осьове зміщення вала відносно корпуса підшипника компенсується в обох напрямках. Циліндричні роликопідшипники мають рознімну  конструкцію. Це полегшує монтаж і демонтаж підшипника. Однорядні циліндричні роликопідшипники мають високу радіальну грузопідйомність і високу частоту обертання. 

Оптимізована внутрішня конструкція включає збільшене число роликів більшого розміру з покращеною геометрією торців роликів з бортами. Сепаратор литий із стіклонаповненого поліаміда 6,6 віконного типу, центруючий по роликах. Циліндричні роликопідшипники із сепаратором із  поліаміду 6,6 можуть експлуатуватися при температурі до +120⁰ С

Аналоги:

Внутрішній діаметр (мм) 45
Зовнішній діаметр (мм) 100
Ширина (мм) 25
Грузопідйомність , дин. Кн 112
Грузопідйомність , стат. Кн 100
Тип підшипника Циліндричний роликопідшипник
Тип тіла кочення Роліковий
Кількість дорожок кочення 1
Тип посадки на вал Циліндрична
Сепаратор Поліамід

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.