Новинка Ремінь зубчастий 1200 S8M, Contitech Збільшити

Ремінь зубчастий 1200 S8M, Contitech

CONTITECH (КОНТІТЕХ)

Новинка

Ремінь зубчастий 1200 S8M

Профіль: S8M, розрахункова довжина : 120 (мм) ширина ременя: по замовленню клієнта (мм)

Серія: STD

Виконання: ремінь зубчастий 

Матеріал ременя: гума 

Корд: Скловолокно

Даний товар відправляється тільки по передоплаті 

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

1 150 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Contitech. Німецький виробник представляє  зубчасті ремені серії CONTI SYNCHROBELT для передачі низьких  і середніх навантажень. Зубчасті ремені контітех  даної серії відносно маслостійкі, стійкість до дії темератур від -20С до +100С, не потребують обслуговування, допускають вигин в зворотню сторону. Крок між зубами у профілі STD 8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,3 мм, висота зуба 2,95 мм. Висота розрахункової лінії 0,686 мм. Діапазон довжин для профіля STD S8M складає  від 440 мм. до 2848 мм. Стандартні ширини 20 мм, 30 мм, 50 мм., 85мм.

В  контітех  є  посилена версія профіля STD у серії CONTI SYNCHROFORCE CXP.Це потужні зубчасті привідні ремені для передачі великої потужності на високих  швидкостях.Серія CONTI SYNCHROFORCE CXА - це потужні зубчасті привідні ремені для неперервної передачі крутного моменту на низькій швидкості. Для екстремальних умов експлуатації контітех  представляє зубчасті ремені  CONTI SYNCHROFORCE EXTREME. Потужні зубчасті ремені для приводів з різким пришвидченням і великими ударними нагрузками. Температурний режим від -30С до +130С. 

Cерія CONTI SYNCHROLINE - це зубчасті привідні ремені із  резини відкритої конструкції для застосування в автоматичних системах відкривання дверей. Не потребують обслуговування, відносна маслостійкість, електропровідність відповідно ISO 9563 (CXP), атмосферна стійкість. Крок між зубами у профілі STD S8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,3 мм, висота зуба 2,95 мм. Висота розрахункової лінії 0,686 мм. Стандартні ширини 10 мм, 12 мм, 15 мм, 20мм.

Cерія CONTI SYNCHRODRIVE -зубчасті привідні ремені із поліуретану відкритої  конструкції для лінійних і транспортних систем, а також для автоматичних дверей. Характеристиками даних ременів є:стійкість до зносу, маслостійкість, стійкість до бензину і бензолу, водостійкість, стійкість до УФ-випромінювання і дії  озону. Температурний діапазон від -30С до +80С. Можлива термопластична зварка для отримання замкнутого ременя. Сировина не містить силікон. Крок між зубами у профілі STD S8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,2 мм, висота зуба 3,0 мм. 

Діапазон довжин, (мм.) 1001-1500
Профіль ременя S8M
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1200 Lw
Крок (мм) 8
Кількість зубів 150

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.