Новинка Ремінь зубчастий 192 3M(рукав) Збільшити

Ремінь зубчастий 336 3M(рукав)

Ремінь  зубчастий, профіль  3M , довжина (мм) : 336 , ширина (мм) : на замовлення клієнта , корд: скловолокно , матеріал ременя: резина 

Ціна вказана за 1мм

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

27 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Нижче ми надаємо коротку характеристику виробнику та технічні параметри даного виробу.

Gates. Компанія Gates представляє зубчасті ремені для приводів з високим крутним моментом серії PowerGrip НТD. Резиновий зубчастий ремінь з профілем зубів  HTD має  криволінійну геометрію зуба, яка усуває концентрацію механічної напруги у основи зуба і забезпечує підвищену потужність при більш довгому терміні служби. Зубчасті ремені PowerGrip НТD використовуються у високоефективних системах приводів металоріжучих станків, в обладнанні паперової і текстильної промисловості, де є потреба в максимальній  міцності при мінімальному технічному обслуговуванню. Особлива криволінійна форма зуба покращує  розподіл механічної напруги і забезпечує можливість нормальної роботи при більш високих сумарних навантаженнях. Точна формовка з ідеально вивіреним інтервалом еластомерних зубів забезпечує  точне попадання в пази шківа. Поверхність зубів захищена міцним нейлоновим покриттям. Еластичний корд забезпечує необхідну міцністю, стійкість до вигинів і подовжень та  довгий термін служби. Міцна елестомерна основа захищає ремінь від зовнішнього забруднення, а також від фрикційного зносу у випадку передачі потужності через зовнішню поверхню ременя. Несуча здатність ременів PowerGrip НТD  досягає до 1000 кВт. Зуби ременя точно зчеплюються із пазами шківів, зменшуючи тим самим похибку в передачі швидкості. Ремені PowerGrip НТD мають широкий діапазон швидкостей, забезпечують економність роботи завдяки відсутності необхідності змазки і повторного натягу, а також мають високу механічну ефективність. Конструкція ременя дозволяє  знизити до мінімума виділення тепла, а також зменшити натяг, оскільки для передачі навантаження не потрібне тертя.  Синхронний зубчастий ремінь забезпечує однакову швидкість обертання двох шківів, довгий термін безвідмовної роботи (завдяки відмінній стійкості до стирання) в багатьох системах  приводу, де металічні компоненти, такі як ланцюги, зубчасті колеса повністю зношуються в короткий термін. Зубчасті ремені серії PowerGrip НТD відповідають стандарту ISO 13050, а також володіють статичною провідністю  відповідно до стандарту ISO 9563. Крок між зубами 3 мм, загальна висота ременя  2,4 мм, висота зуба 1,2 мм. Діапазон довжин від 105 мм до 1926 мм. Стандартні ширини 6 мм, 9 мм, 15 мм.

Ремені серії PowerGrip НТD бувають також не замкнутими. Ця серія відкритих зубчастих ременів компанії гейтс має  маркування LONG LENGHT. Дані ремені підходять для приводів лінійного переміщення (автоматичні двері, автоматизовані складські і конвеєрні станки) і реверсивних приводів (комп'ютери, принтери, оргтехніка). Перевагами даних ременів є  точне позиціонування, стійкість до подовження, простота фіксації, відсутність технічного обслуговування. Крок між зубами 3 мм, загальна висота ременя  2,4 мм, висота зуба 1,10 мм. Стандартні ширини 6 мм, 9 мм, 15 мм. Можливе виконання в стальному корді  і корді із скловолокна.

Профіль НТD  може бути виконаний із поліуретану в серії  SYNCHRO-POWER. Поліуретанові ремені компанії Gates розроблені для довговічної та енергозберігаючої роботи обладнання. Поліуретан стійкий до зносу і відзначається надзвичайною гнучкістю та жорсткістю, що знижує  деформацію зуба і підвищує стабільність всієї системи. Незамкнуті поліуретанові ремені профілю HTD випускаються в серії  SYNCHRO-POWER  Long Length. Дані ремені виготовляються екструзійним методом із стальними нитками корду, нейлоновим покриттям зубів, що захищає  ремінь від зносу. Перевагами є  тиха, плавна робота, відсутність смазки, широкий діапазон робочих температур (від -5С до +70С), відмінна продуктивність як при передачі потужності так і в роботі в приводах лінійного переміщення. Широкий спект застосування: операції по автомобільній зборці, горизонтальні  і вертикальні двері, застосування в печатному обладнанні, конвеєрному, текстильній промисловості, упаковочному обладнанню.

Contitech. Німецький виробник представляє  зубчасті ремені серії CONTI SYNCHROBELT для передачі низьких  і середніх навантажень. Зубчасті ремені контітех  даної серії відносно маслостійкі, стійкість до дії темератур від -20С до +100С, не потребують обслуговування, допускають вигин в зворотню сторону. Крок між зубами 3 мм., загальна висота ременя  2,4 мм, висота зуба 1,2 мм. Висота розрахункової лінії 0,38 мм. Діапазон довжин для профіля HTD  складає  від 111 мм. до 1569 мм. Стандартні ширини 6 мм, 9 мм, 15 мм.

В  контітех  є  посилена версія профіля HTD у серії CONTI SYNCHROFORCE CXP.Це потужні зубчасті привідні ремені для передачі великої потужності на високих  швидкостях.Серія CONTI SYNCHROFORCE CXА - це потужні зубчасті привідні ремені для неперервної передачі крутного моменту на низькій швидкості. Для екстремальних умов експлуатації контітех  представляє зубчасті ремені  CONTI SYNCHROFORCE EXTREME. Потужні зубчасті ремені для приводів з різким пришвидченням і великими ударними нагрузками. Температурний режим від -30С до +130С. 

Зубчастий ремінь стійкий до дії  лакофарбових матеріалів серії  CONTI SYNCHROCOLOR (зубчасті привідні ремені без вмісту силікону і матеріалів здатних пошкодити лакофарбові покриття), CONTI SYNCHROCOLOR CXP (зубчасті ремені без силікону, які не містять матеріалів, здатних пошкодити лакофарбове покриття деталі CONTI SYNCHROCOLOR CXA ( зубчасті ремені без силікону з малорозтяжним кордшнуром із араміду, який не містить матеріалів, які здатні пошкодити лакофарбове покриття деталі.

Megadyne.Зубчасті синхронні ремені PLATINUM прийшли на заміну лінійці GOLD, яка добре відома на ринку зубчастих ременів. Еластичний корд доступний в двох варіантах: сталь і арамід. Серія  PLATINUM - це прорезинений зубчастий ремінь в  якому поєднана іноваційна технологія виробництва гібридних кордів Dual Core. Ремені PLATINUM досягли найвищого рівня продуктивності  завдяки тому, що корд вмонтований в нову резинову матрицю, а  зуби ременя покриті спеціальною і унікальною важкою тканиною. Дані ремені рекомендують використовувати для приводів з високими імпульсними навантаженнями. Ремені PLATINUM на  40% передають більше навантаження у порівнянні з попередньою серією. Завдяки зубам параболічної форми дані ремені забезпечують зменшення рівня шуму. Іноваційний дизайн і поєднання унікального з'єднання еластомерів HNBR дозволяє збільшити жорсткість зубів і стійкість до зсувів. Не зважаючи на високий рівеь жорсткості і твердості це з'єднання гарантує стійкість до зносу, попереджує появу тріщин при роботі із малими діаметрами шківів. Робочий діапазон температу від -35С до +115С. Технологія Duo Core гарантує стабільність розмірів при статичних і динамічних навантаженнях. Зносостійка поліамідна тканина кріпиться до поверхні зубів. Вона покращує пропускну крутну здатність і попереджує зсув зубів. Її поверхня покрита спеціальним покриттям, яке володіє самозмазуючими характеристиками завдяки яким знижується коефіціент тертя і збільшується ККД приводу. Ремені PLATINUM мають нову покращену RPC параболічну конструкцію зубів, що була розроблена на основі модернізації  старого профілю RPP. 

Синхронні резинові безкінечні зубчасті ремені серії ISORAN добре відомі на ринку зубчастих ременів. Виготовляються з  одностороннім і двохстороннім зубчастим покриттям. Резинові зубчасті ремені виготовляються із  самих передових технологій. Ремені класичні синхронні ISORAN профілю 3M  виготовляються в трапецевидному зубчастому профілі. Поліхлоропренові зуби для точного зчеплення, склопластикове посилення для мінімального подовження, захисне нейлонове покриття зубів забезпечують відмінну роботу даних ременів на, будь якому, обладнанні. Крок між зубами 3 мм , загальна висота ременя  2,4 мм, висота зуба 1,15 мм. Діапазон довжин для профіля 3M складає  від 90 мм до 1863 мм. 

MEGALINEAR PU - відкриті зубчасті ремені виготовляються із термопластичного поліуретану, який надає ременю відмінну стійкість до зносу і стирання. Стальні корди різних рівнів надають відмінні ходові характеристики ременям навіть при високих тягових навантаженнях. MEGALINEAR забезпечує надійність і стабільність розмірів. Додаткове нейлонове покриття зуба і задньої частини пояса підвищує ходові якості ременя. Також є можливість потовщення слою поліуретану на задній частині ременя, що надасть додатковий захист від  агресивних і важких умов експлуатації. MEGALINEAR можуть поставлятися як ленточні ремені в рулонах так і з'єднаними безконечними ременями. Ленточні ремені можуть поставлятися в рулонах по 50 чи 100 метрів. Стандартні ширини 10/20/25/50мм. Найчастіше використовуються в лінійних ходових приводах. Термопластичні якості ленточних ременів дають змогу з'єднувати дані ремені за допомогою зварки по унікальному симетричному V- подібному малюнку. Серія  MEGALINEAR  також поставляється з альтернативними підсиленими кордами, такими як: Keviar (K), High Flex (HF), High Performance (HP), i  High Performance Flex (HPF).

Зубчасті ремені MEGAFLEX виготовляються із термопластичного поліуретану і неперервного стального спірального корду. Даний ремінь має  хороші ходові характеристики і високу тягову потужність. Підходять для енерго трансмісій і для транспортування при високих навантаженням і швидкостях (до 10 000 об/хв). Добавлення при виробництві нейлонового покриття на зуби, підвищує ходові якості і знижує рівень шумового фрикційного коефіцієнта. Додаткова товщина спеціального покриття на задній стороні ременя є  додатковим захистом від агресивних умов і важких продуктів транспортування.Зубчасті ремені Megadyne MEGAFLEX доступні від 1500 мм до 22700 мм. довжини. Особливі характеристики ременів MEGAFLEX : високі гнучкі корди, (NFT) нейлонове покриття зубів (доступне від 1900 мм довжини), виготовлення на замовлення фрезерування, шліфування, сверління відповідно до специфікації. Додаткове покриття задньої частини ременя: PU 85 ShА Tenax 50 ShА, Linatex 40 ShА, Жовтий PUR 60 ShА, Сірий PUR 60 ShА, неопренова резина 70 ShA.

  • Діапазон довжин: 0-500
  • Профіль ременя:
  • Розрахункова довжина: 336 Lw
  • Крок (мм): 3

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.