Ремінь  клиновий  BX 1010 (B 38) Збільшити

Ремінь клиновий BX 1010 (B 38)

CONTITECH (КОНТІТЕХ)

Новинка

Ремінь привідний клиновий профіль 17/ BX 1010,  (ВX/17 1010), ВX1010

Ремінь привідний класичного профілю ВX (17x11) 

Детальніше

260 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Ремінь привідний клиновий ВX -1010  , призначений для приводів станків промислових установок та сільськогосподарських машин.  

Contitech. Німецький виробник клинових привідних ременів. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Клинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -55 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813   .Ширина ременя складає 17 мм, висота 11мм. Мінімальний діаметр шківа 112 мм, максимальна лінійна швидкість 40 м/с. Діапазон довжин профілю В складає від 629 Ld (584 Li) В23" мм до 9570 Ld (9525 Li), B 375 мм.  

Температурний діапазон застосування -30 С до +70 С
Профіль ременя BX
Маса, кг 0,176
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1010 Lw
Внутрішня довжина (Li), мм. 965
Дюймове позначення B 38

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.