Ремінь зубчастий 210 XL Збільшити

Ремінь зубчастий 210 XL

OPTIBELT (ОПТІБЕЛТ)

Новинка

Ремінь зубчастий 210 XL  дюймовим кроком

Профіль: XL, розрахункова довжина в 1/10 дюймах: 210, довжина в міліметрах: 533,40 (мм) ширина ременя: по замовленню клієнта (мм)

Серія: ZR

Стандарт: ISO 5296

Виконання: зубчасті ремені з дюймовим кроком 

Матеріал ременя: гума

Корд: скловолокно

Знижка від двох одиниць товару

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

265 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Optibelt. Німецький виробник представляє  зубчасті ремені серії ZR. Особливостями зубчастих ременів Optibelt ZR є резинова суміш на основі хлоропренових каучуків, дуже гнучкий корд із скловолокна та зносостійка захисна тканина.  Зубчасті ремені Optibelt ZR відносно стійкі до дії мастил, високих і низьких температур (-30 град. до +100 град.), не потребують обслуговування  

Крок між зубами 5,08 мм, загальна висота ременя  2,3 мм, висота зуба 1,27 мм. Діапазон довжин для профіля XL складає  від 50 XL (127 мм) до 926 XL (2352,04 мм). Стандартні ширини 6,35 мм.,7,94 мм., 9,35 мм.

Діапазон довжин, (мм.) 501-1000
Профіль ременя XL
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 533,4
Крок (мм) 5,08
Розрахункова довжина (1/10 дюйма) 210
Кількість зубів 105

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.