Ремінь зубчастий 8М 1000 (рукав) Збільшити

Ремінь зубчастий 1610 14M (рукав)

Gates

Новинка

Ремінь  зубчастий з профілем зубів HTD профіль 14M, довжина (мм) : 1610, ширина (мм) : на замовлення клієнта, виконання: еластомерна основа, виробник: Gates (США)

Ціна вказана за 1 мм

Детальніше

52 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Криволінійна геометрія зуба в  ременях PowerGrip HTD компанії Gates  забезпечує підвищену потужність при довшому терміні служби. Синхронні ремені Gates  забезпечують максимальну витривалість  при мінімальному технічному обслуговуванні. Еластомерні зуби  забезпечують синхронну роботу із  шківом за рахунок точної формовки зубів  і ідеально дотриманим інтервалом між зубами. Це дозволяє працювати ременю на стабільній швидкості без просковзування. Поверхня зубів ременя захищена надійним нейлоновим покриттям. Ремінь стійкий до стирання. Придатні для використання у важких експлуатаційних умовах. Стійкі до розтягу. Висока механічна ефективність ременя. Ремінь практично не виділяє тепла за рахунок своєї конструкції. Передача потужності  до 1000 кВт. Застосовуються  у високоефективних системах приводу металоріжучих станків,  в  обладнанні паперової та  текстильної промисловості. Відповідають стандарту ISO 13050

Компанія Гейтс є інноваційною компанією, яка постійно покращує і модернізує свою продукцію. Модернізуючи профіль Power Grip HTD, гейтс  випустила наступні покоління ременів Power Grip GT3, GT2 і Poly Chain GT Carbon. Зубчасті ремені Power Grip GT3 призначені для передачі підвищенної потужності. Матеріал ременя представляє собою поєднання корду із стікловолокна, еластомерних зубів і нейлонового покриття. Наступне покоління зубчастих ременів для промислових приводів з надмірно високою потужністю Power Grip GT2 розроблені для найкращого використання в системах низькошвидкісних приводів з високим крутним моментом. Зуби і основа ременя виготовлена із легкого поліуретану, еластичний арамідний корд забезпечує високу несучу здатність ременя.Остатня новинка Poly Chain GT Carbon - поліуретановий зубчастий ремінь із запатентованим кордом із вуглецевого волокна. Дані ремені підходять для тихохідних приводів з великим крутним моментом і є  найбільш потужним зубчастим ременем на ринку, який не потребує обслуговування, забезпечує економію енергоресурсів і є відмінною альтернативою проводам з роликовими ланцюгами. У порівнянні із попередньою серією Poly Chain GT2  передають більшу потужність на 25%, температурний діапазон від -54 до +85 С. Застосовується в промисловому обладнанні (шахти, будівництво, харчова, деревообробна галузь, текстильна, транспортна, лісозаготівельна, обробна, приводах велосипедів і мопедів).

Часто запитувані вироби:  1610 14М 40

Аналоги: 1610 14М HP (RPP14), Optibelt Omega HP.  Серія HP  - посиленні ремені для передачі більшої потужності.

Діапазон довжин 1500-2000
Температурний діапазон застосування -5 С +70 С
Профіль ременя 14М
Розрахункова довжина (Lw), мм. 1610 Lw
Крок (мм) 14

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -