Новинка Ремінь зубчастий 440 S8M(рукав) Збільшити

Ремінь зубчастий 1000 S8M(рукав)

Ремінь  зубчастий, профіль  S8M , довжина (мм) : 1000, ширина (мм) : на замовлення клієнта , корд: скловолокно , матеріал ременя: резина 

Ціна вказана за 1мм

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

49 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Нижче ми надаємо коротку характеристику виробнику та технічні параметри даного виробу.

Gates. Поліуретанові зубчасті ремені серії SYNCHRO-POWER SТD 8M бувають  не замкнутими. Поліуретанові ремені компанії Gates розроблені для довговічної та енергозберігаючої роботи обладнання. Поліуретан стійкий до зносу і відзначається надзвичайною гнучкістю та жорсткістю, що знижує  деформацію зуба і підвищує стабільність всієї системи. Дані ремені виготовляються екструзійним методом із стальними нитками корду.Перевагами є  тиха, плавна робота, відсутність смазки, широкий діапазон робочих температур (від -5С до +70С), відмінна продуктивність як при передачі потужності так і в роботі в приводах лінійного переміщення. Широкий спект застосування: операції по автомобільній зборці, горизонтальні  і вертикальні двері, застосування в печатному обладнанні, конвеєрному, текстильній промисловості, упаковочному обладнанню. Дані ремені підходять для приводів лінійного переміщення (автоматичні двері, автоматизовані складські і конвеєрні станки) і реверсивних приводів (комп'ютери, принтери, оргтехніка). Перевагами даних ременів є  точне позиціонування, стійкість до подовження, простота фіксації, відсутність технічного обслуговування. Крок між зубами 8 мм, загальна висота ременя  5,1 мм, висота зуба 3,0 мм. Стандартні ширини 10 мм, 15 мм, 20 мм, 25мм, 30мм, 50 мм, 85мм, 100мм. Можливе виконання в стальному корді.

Contitech. Німецький виробник представляє  зубчасті ремені серії CONTI SYNCHROBELT для передачі низьких  і середніх навантажень. Зубчасті ремені контітех  даної серії відносно маслостійкі, стійкість до дії темератур від -20С до +100С, не потребують обслуговування, допускають вигин в зворотню сторону. Крок між зубами у профілі STD 8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,3 мм, висота зуба 2,95 мм. Висота розрахункової лінії 0,686 мм. Діапазон довжин для профіля STD S8M складає  від 440 мм. до 2848 мм. Стандартні ширини 20 мм, 30 мм, 50 мм., 85мм.

В  контітех  є  посилена версія профіля STD у серії CONTI SYNCHROFORCE CXP.Це потужні зубчасті привідні ремені для передачі великої потужності на високих  швидкостях.Серія CONTI SYNCHROFORCE CXА - це потужні зубчасті привідні ремені для неперервної передачі крутного моменту на низькій швидкості. Для екстремальних умов експлуатації контітех  представляє зубчасті ремені  CONTI SYNCHROFORCE EXTREME. Потужні зубчасті ремені для приводів з різким пришвидченням і великими ударними нагрузками. Температурний режим від -30С до +130С. 

Cерія CONTI SYNCHROLINE - це зубчасті привідні ремені із  резини відкритої конструкції для застосування в автоматичних системах відкривання дверей. Не потребують обслуговування, відносна маслостійкість, електропровідність відповідно ISO 9563 (CXP), атмосферна стійкість. Крок між зубами у профілі STD S8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,3 мм, висота зуба 2,95 мм. Висота розрахункової лінії 0,686 мм. Стандартні ширини 10 мм, 12 мм, 15 мм, 20мм.

Cерія CONTI SYNCHRODRIVE -зубчасті привідні ремені із поліуретану відкритої  конструкції для лінійних і транспортних систем, а також для автоматичних дверей. Характеристиками даних ременів є:стійкість до зносу, маслостійкість, стійкість до бензину і бензолу, водостійкість, стійкість до УФ-випромінювання і дії  озону. Температурний діапазон від -30С до +80С. Можлива термопластична зварка для отримання замкнутого ременя. Сировина не містить силікон. Крок між зубами у профілі STD S8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,2 мм, висота зуба 3,0 мм. 

Megadyne. Відкриті резинові синхронні ремені профілю ISORAN STD 8M підходять для лінійних приводів точного позиціонування і ресиверсних приводів. Висока вантажопідйомність, відсутність витрат на технічне обслуговування і дуже низький рівень шуму роблять ці ремені чудовою альтернативою ланцюгам і кабельним ресивним приводам.Стандартна ширина профіля STD 8M складаэ  10/20/30/50/85 мм.  Крок між зубами у профілі STD 8M  складає 8 мм., загальна висота ременя  5,3 мм, висота зуба 3,05 мм. 

MEGALINEAR PU - відкриті зубчасті ремені виготовляються із термопластичного поліуретану, який надає ременю відмінну стійкість до зносу і стирання. Стальні корди різних рівнів надають відмінні ходові характеристики ременям навіть при високих тягових навантаженнях. MEGALINEAR забезпечує надійність і стабільність розмірів. Додаткове нейлонове покриття зуба і задньої частини пояса підвищує ходові якості ременя. Також є можливість потовщення слою поліуретану на задній частині ременя, що надасть додатковий захист від  агресивних і важких умов експлуатації. MEGALINEAR можуть поставлятися як ленточні ремені в рулонах так і з'єднаними безконечними ременями. Ленточні ремені можуть поставлятися в рулонах по 50 чи 100 метрів. Стандартні ширини профіля STD 8M складає: 10/12/15/20/30/50/85мм. Найчастіше використовуються в лінійних ходових приводах. Термопластичні якості ленточних ременів дають змогу з'єднувати дані ремені за допомогою зварки по унікальному симетричному V- подібному малюнку. Серія  MEGALINEAR  також поставляється з альтернативними підсиленими кордами, такими як: Keviar (K), High Flex (HF), High Performance (HP), i  High Performance Flex (HPF).

  • Діапазон довжин: 500-1000
  • Профіль ременя: S8M
  • Розрахункова довжина: 1000Lw
  • Крок (мм): 8

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.