Новинка Ремінь  вузькоклиновий  SPС 2000 Збільшити

Ремінь вузькоклиновий SPС 7500

Ремінь привідний вузькоклиновий профіль  SPC-7500, УB-7500, 22х18

Ремінь привідний вузькоклинового профілю SPC (22x18) з обгорткою бокових граней.

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

quantity up quantity down

1 542 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ремінь привідний вузькоклиновий  метричного профілю призначений для передачі потужності на приводах  промислових станків, установок, сільськогосподарських машин та іншій техніці. Ремінь привідний клиновий складається із несучого слою на основі матеріалів з хімічних волокон (кордшнура або кордна тканина), обгорткою тканинного шару і шарів гуми, звулканізованих в один виріб. Ширина ременя складає 22 мм, висота 18 мм. Закордонне маркування профілю позначається SPC, гостівське маркування УB або 22х18

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і якості. Всі наші ремені сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових вузькопрофільних ременів.

Gates. Відомий американських виробник привідних ременів. Дана фірма перша в світі винайшла клиновий ремінь.Gates представила нову лінійку клинових ременів серії  Delta. Це стандартні ремені, які відповідають високим експлуатаційним вимогам та помірною ціновою політикою. Ремені Delta повністю виготовляються на європейських заводах Gates  в Легніці (Польща) і  Невере (Франція). Фірма Гейтс контролює весь процес виробництва привідних  ременів  з одночасним дотриманням всіх стандартів якості. Дані ремені мають корд з поліефірної еластичної тканини. Маслостійкий  матеріал обгортки FLEX-WEAVE забезпечує хороше зчеплення і захист від стирання. Оптимальний вибір в співвідношенні " ціна -якість". Дана серія представлена в широкому діапазоні розмірів.Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах. лісопилках, шліфувальних і обробних станках,іншому обладнанню. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 7753 / ISO 4184 /BS 3790. Відповідає  антистатичним вимогам ISO 1813,  а також стандартам REACH і RoHS 2. Клинові ремені вузького профілю  SPC (22х18) з обгорткою бокових граней серії  Delta Narrow представленна в діапазоні довжин від 2000 Lw  до 11200 Lw.

В асортименті Gates є  також  вузькоклинові привідні ремені з обгорткою бокових граней  призначенні для роботи в умовах високих навантажень серії VULCOPLUS. Ці ремені є ідеальним рішенням для приводів, які потребують високих швидкостей обертання, високого співвідношення швидкостей і малих  діаметрів шківів. Ремінь серії   VULCOPLUS складається із резинової основи, яка перерозподіляє сили з бокових граней ременя на повздовжні сили, які діють на корд. Ремінь є з тканинною обгорткою бокових граней, що забезпечує хороше зчеплення із шківом і захист ременя від абразивного зносу. Еластичний поліестеровий корд витримує разові і повторні ударні нагрузки. Відмінна стійкість до впливу мастила, тепла, озону, сонячного світла, погодних умов та старіння матеріалу. Даний ремінь підходить для широкого діапазону  застосування в промисловому обладнанні  в умовах малих  і середніх навантажень, а також для використання в механізмах транспортування. Діапазон довжин даного ременя складає від 2000 мм до 11200 мм.

Contitech. Німецький виробник клинових привідних ременів. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Вузькоклинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -55 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Вузькоклинові ремені серії  CONTI-V (DIN 7753), виготовляються із  обгорткою бокових  граней, що забезпечує  кращу стійкість ременя до стирання. Ширина ременя профілю SPC складає 22 мм, висота 18 мм. Ширина по розрахунковій лінії -19 мм, ширина внутрішньої грані ременя 10,3 мм, висота розрахункової лінії- 4,6 мм. Діапазон довжин профілю SPC складає від 2000 Ld  до 16500 Ld. Lа ( зовнішня довжина )=Ld (розрахункова довжина)+29, Lа= Li( внутрішня довжина+113, Li =Ld-84 , Li= La-113  Позначення на ременю L=L, означає, що клинові ремені є з  підібраною довжиною і гарантовано можуть використовуватися в парі  в багатоклинових приводах. При цьому буде забезпечено рівномірний розподіл навантажень, плавність ходу, високу продуктивність ременя і при цьому помірну вартість. 

Виробник Contitech має  в своєму асортименті клинові ремені з обгорткою бокових граней посиленого виконання серії  CONTI-V ADVANCE. Особливістю цих ременів є посиленний кордшнур з поліестру і покращенний компаунд для передачі більшої потужності. Діапазон довжин в цьому виконанні для профілю  SPC складає від 3000 Ld до 9500 Ld. Дана серіія відповідає самим високим вимогам, які ставлять перед приводами високої потужності і дані ремені можуть використовуватися в усіх галузях машинобудування. 

Optibelt. Ще один німецький виробник якісних привідних ременів. Вузькоклинові ремені DIN 7753 Optibelt SK S=C PLUS, мають широку область застосування. Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, техніці по укладці дорожнього покриття, ротаційних печатних станках, компресорах (гвинтові компресори),текстильному обладнанні (ткацьких станках), вентиляторах (вентилятори осьового типу), насосах (радіальні лопастні насоси), станках для обробки пластмас (екструдери), сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. Діапазон розрахункових довжин (ISO) для профіля SPC складає  від 2000 мм до 12500 мм. Розрахункова довжина Ld = робоча довжина Lw/Lp. Вузькоклинові ремені з  обгорткою бокових граней маркування S=C PLUS можуть застосовуватися в комплекті без  додаткового виміру довжини і забезпечувати ККД до 97%. Дані ремені мають високий запас потужності, компактність і економність, високу швидкість обертання. Переважно застосовуються у важкому машинобудуванні для передачі високих потужностей значення яких може складати більше  2000 Квт. В асортименті оптібелта є  вузькоклинові ремені серії RED POWER II DIN 7753/ISO 4184, які не потребують техобслуговування. Діапазон довжин цієї серії  від 2000 мм до 10000 мм.

Megadyne. Італійський виробник клинових ременів з  полібутадіентним з'єднанням. Широкий асортимент розмірів, контроль технології  виробництва і точність розмірів дозволяє застосовувати ці ремені на багатохідних трансмісіях та в усіх інших  типах промислового обладнання.Вузькоклинові ремені мегадін характеризуються високою ефективністю, довгим терміном експлуатації, стійкістю до мастила і тепла. Діапазон довжин для профіля SPC складає  від  2000 мм.( зовнішня довжина 2030 мм)   до  12500 (зовнішня довжина 12530 мм).  

Rubena. Відомий чеський виробник клинових ременів.  Широко представленний в Україні і отримав багато схвальних відгуків. Клинові ремені обернуті стандартні працюють в температурному діапазоні від -30 до +80С і вологості 65+/- 15%. Система L=L (починаючи з 1000 мм Li) гарантує строгу толерантність довжин для використання в комплектах. La=Lw+30. Діапазон довжин профілю SPС складає від 2000 Lw  до 15000 Lw. Для сільськогосподарської техніки Рубена виготовляє  вузькоклинові ремені серії  FARM BELT в діапазоні довжин від  2000 мм до 15000 мм. Lw= La-30. Дані ремені мають усилену конструкцію за рахунок того, що тягова частина виконана із PES або арамідних кордшнурів. Ширина верхньої бази ременя складає 22 мм, висота 18 мм, розрахункова ширина ременя складає 19 мм, мінімальний розрахунковий діаметр шківа становить 224 мм, кут 40 градусів, La=Lw+30, Li=La-113, вага 0,4 кг/м, окружна швидкість 40 м/с.

Stomil Sanok. Стоміл Санок пропонує три варіанта вузькопрофільних ременів, а саме: посилений варіант, варіант супер і варіант К. Діапазон довжин профіля SPС від 1800 мм до 12400 мм. Посилені ремені працюють в діапазоні робочих температур від -35 до +100С, максимальна швидкість 40 м/с, маслостійкі, антиелектростатичні. Варіант супер характеризується збільшеною стійкістю на перевантаження. Варіант К виготовляється  з арамідним кордом, має підвищенну прочність на розтяг і мінімальне подовження в процесі експлуатації.

Endura, Fenner, PIX - представляють індійський сегмент на українському ринку. Продукція відзначається якістю та надійністю, а також широким діапазоном довжин.

Delux, CT Belt, Powerclassik, ЯРТ, УЗЕМИК -  Китайські та російські виробники клинових ременів. Дані виробники представляють собою великі фабрики із  стандартизацією виробничого процесу, що дозволяє  виготовляти ремені бюджетного класу в досить хорошій якості.

 Маркування по виробниках: 

  • Діапазон довжин: 7000-7500
  • Профіль ременя: SPC
  • Розрахункова довжина: 7500 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.