Ремінь  вузькоклиновий  SPA 1032 Збільшити

Ремінь вузькоклиновий SPA 1332

Gates

Новинка

Ремінь  клиновий вузького профілю SPA 1332 Ld

Ремінь клиновий вузького профілю з обгорткою бокових граней. Корд: поліефірна еластична тканина

Виробник: Gates Delta. Країна походження: США

Детальніше

139 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

 Індустріальна серія американського виробника Gates. Дана серія відноситься до середньої цінової категорії. Придатна для викоритання на усіх  стандартних промислових приводах, на яких зазвичай використовується клиноремінна передача вузького профілю. Маслостійкий  матеріал обгортки FLEX-WEAVE забезпечує хороше зчеплення і захист від стирання. Оптимальний вибір в співвідношенні " ціна -якість".Дана серія представлена в широкому діапазоні розмірів.Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах, лісопилках, шліфувальних і обробних станках,іншому обладнанню. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 7753 / ISO 4184 / BS 3790.Відповідає  антистатичним вимогам ISO 1813,  а також стандартам REACH і RoHS 2

Ремінь вентиляторний SPA 1332 Ld широко використовується в сільськогосподарській техніці. Серед виробників даного типорозміру є індійська фірма Endura, американська фірма Gates,  німецька Contitech.

Діапазон довжин 1001-1500
Температурний діапазон застосування -30 С до +70 С
Профіль ременя SPA
Маса, кг 0,246
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1320 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.