Новинка Ремінь  вузькоклиновий  SPZ 850 Збільшити

Ремінь вузькоклиновий SPZ 850

RUBENA (РУБЕНА)

Новинка

Ремінь привідний вузькоклиновий   SPZ 850

Профіль: SPZ, довжина (мм):  850, ширина ременя: 9,7 (мм), висота ременя: 8 (мм),

Серія: PROFIPLUS

Стандарт: DIN 7753/1, ISO 4184

Виконання: клинові ремені вузького профілю з обгорткою бокових граней

Матеріал ременя: гума

Аналоги: У(0)- 850, 8.5х8 -850 , 3V/9N

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

155 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Ремінь привідний вузькоклиновий  метричного профілю призначений для передачі потужності на приводах  промислових станків, установок, сільськогосподарських машин та іншій техніці. Ремінь привідний клиновий складається із несучого слою на основі матеріалів з хімічних волокон (кордшнура або кордна тканина), обгорткою тканинного шару і шарів гуми, звулканізованих в один виріб. Ширина ременя складає 9,7 мм, висота 8 мм. Закордонне маркування профілю позначається SPZ, гостівське маркування У(0) або 9,7х8. Американський стандарт 3V/9N (9x8) RMA / MPTA

Rubena. Відомий чеський виробник клинових ременів.  Широко представленний в Україні і отримав багато схвальних відгуків. Клинові ремені обернуті стандартні працюють в температурному діапазоні від -30 до +80С і вологості 65+/- 15%. Система L=L (починаючи з 1000 мм Li) гарантує строгу толерантність довжин для використання в комплектах. La=Lw+13. Діапазон довжин профілю SPZ складає від 562 Lw  до 5600 Lw. 

Для сільськогосподарської техніки Рубена виготовляє  вузькоклинові ремені серії  FARM BELT в діапазоні довжин від  562 мм до 7000 мм. Lw= La-51. Дані ремені мають усилену конструкцію за рахунок того, що тягова частина виконана із PES або арамідних кордшнурів.Ширина верхньої бази ременя складає 9,7 мм, висота 8 мм, розрахункова ширина ременя складає 8,5 мм, мінімальний розрахунковий діаметр шківа становить 63 мм, кут 40 градусів, La=Lw+13, Li=La-51, вага 0,08 кг/м, окружна швидкість 40 м/с.

Діапазон довжин 501-1000
Профіль ременя SPZ
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 850 Lw
Внутрішня довжина (Li), мм. 812
Зовнішня довжина (La), мм. 863

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -