Новинка Ремінь  вузькоклиновий зубчастий  XPB 950 Збільшити

Ремінь зубчастий XPB 4500

Ремінь вузькоклиновий зубчастий профіль  XPB-4500, 5VX, 16,3х13

Ремінь  вузькоклинового профілю ХPB (16,3x13) без обгортки бокових граней.

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

1 889 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ремінь привідний вузькоклиновий зубчастий  метричного профілю призначений для передачі потужності на приводах  промислових станків, установок, сільськогосподарських машин та іншій техніці. Ремінь вузькоклиновий складається із несучого слою на основі матеріалів з хімічних волокон (кордшнура або кордна тканина) і   шарів гуми звулканізованих в один виріб. Ширина ременя складає 16,3 мм, висота 13 мм. Закордонне маркування профілю має позначення XPB/5VX

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і якості. Всі наші ремені сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових вузькопрофільних ременів.

Gates. В 1917 році Джон Гейтс винайшов перший в світі  резиновий клиновий ремінь.  З цього часу компанія Gates залишається лідером в розробці систем передачі потужності промислового призначення і виробництві високотехнологічних ремінних  приводів. Завдяки використанню самих сучасних матеріалів і технологій виробництва, всі промислові ремені демонструють відмінні експлуатаційні якості. Профіль XPB  компанія Гейтс виготовляє в декількох серіях. Серія QUAD-POWER III - клинові реміні вузького профілю з формованим зубом без обгортки бокових граней для роботи в умовах високих навантажень. Дана серія вузькоклинових зубчастих ременів дозволяє підвищити ефективність і знизити експлуатаційні витрати. Зменшення втрат при передачі потужності може призвести до суттєвої економії коштів. Компанія Gates займає лідируюче місце по розробці економних  і енергозберігаючих ремінних приводів. Ремені QUAD-POWER III характеризуються підвищенним значенням номінальної передаючої потужності, більшим терміном експлуатації і забезпечує зниження витрат енергії. Основа ременя виконана із нової розробки резинового компаунда, який характеризується стійкістю до хімічних і агресивних середовищ, старіння, впливу озону, ультрафіолету, високих температур. Волокна із високими експлуатаційними характеристиками, вмонтовані в компаунд, забезпечують підвищенну абразивну стійкість та ізносостійкість. Відмінна підтримка корду в підкордовому слої забезпечується поперечною орієнтацією волокон, які надають ременю повздовжню гнучкість і поперечну жорсткість. Спеціальний профіль формованого зуба з оптимізованою геометрією забезпечує відмінну стійкість ременя. Висока точність шліфовки бокових граней забезпечує  відмінне зчеплення. Кордовий слой складається із високопрочних кордових ниток із поліестера, які стійкі до розтягу. Підвищена гнучкість надає ременю покращенні характеристики роботи із зворотнім вигином при використанні зовнішніх натяжних роликів. Ремінь відповідає  стандарту ISO 1813. Діапазон робочих температур складає від -40С до +110С. Ремені серії QUAD-POWER III мають більшу номінальну потужність (на 15%)  ніж  у ременів QUAD-POWER II, кращу плавність ходу і знижений рівень шуму. Перевагами ременів Gates QUAD-POWER III є  економія простору, висока гнучкість ременя, довгий термін експлуатації, мінімальна втрата натягу ременя, значно краща стійкість до старіння, висока точність розмірів. Ремені Gates відповідають принципу повної взаємозаміни: всі розміри відповідають і навіть перевищують допуски UNISET і можуть встановлюватися без підбору по групах. Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах. лісопилках, шліфувальних і обробних станках,іншому обладнанню.Клинові ремені вузького профілю  XPB (16х13)  представлені в діапазоні довжин  від XPB 1000  до XPB 5000.

Серія SUPER HC MN&SUPER HC - це вузькоклинові ремені з формованим зубом (з обгорткою бокових граней/без обгортки бокових граней) призначені для роботи в умовах високих навантажень. Окрім вузькопрофільного клинового ременя з обгорткою бокових граней SUPER HC, компанія Gates  виготовляє клиновий ремінь SUPER HC з формованим зубом. У випадках коли є потреба  в більш високих швидкостях обертання, високих передаточних співвідношеннях і малих  діаметрах шківів вузькоклинові ремені SUPER HC MN є ідеальним варіантом для цих  умов. Формований профіль  зуба забезпечує зниження і розподіл теплового впливу, зменшує рівень шуму та зменшує навантаження на вигин. Висока точність шліфовки бокових граней забезпечує рівномірне і високе зчеплення, а також оптимальне положення ременя в пазах шківа. Дані ремені рекомендують використовувати в усіх високонавантажених приводах промислового призначення на основі вузькоклинових ременів. Підвищена ефективність передачі потужності ременів Gates SUPER HC MN дозволяє створювати більш компактні і економічні конструкції  приводів. Діапазон довжин для даного профіля SUPER HC від SPB 1250 до SPB 8000, а профіля  SUPER HC MN від SPB 1250 MN до SPB 4750 MN. Особливістю  серій SUPER HC MN&SUPER HC є те, що Gates маркує  профіль наступним чином  SPB(-MN), хоча ремені серії  SUPER HC MN є  зубчастими. Тому потрібно пам'ятати про цю особливість, щоб не допустити помилки при підборі клієнту.

Contitech. Вузькоклинові ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом серії CONTI-V FO PIONNER складаються із компаунда з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідної тканини. Вузькоклинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -40 до +130 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Ширина ременя профілю XPB складає 16,3 мм, висота 13 мм. Ширина по розрахунковій лінії -14 мм, ширина внутрішньої грані ременя 7,9 мм, висота розрахункової лінії- 3,5 мм. Діапазон довжин профілю XPB складає від 1000 Ld  до 2900 Ld. Lа ( зовнішня довжина )=Ld (розрахункова довжина)+22, Lа= Li( внутрішня довжина+82, Li =Ld-60, Li= La-82. Вага 0,192 кг/м. Позначення на ременю L=L, означає, що клинові ремені є з  підібраною довжиною і гарантовано можуть використовуватися в парі  в багатоклинових приводах. При цьому буде забезпечено рівномірний розподіл навантажень, плавність ходу, високу продуктивність ременя і при цьому помірну вартість. 

Виробник Contitech має  в своєму асортименті вузькоклинові зубчасті ремені посиленого виконання серії  CONTI-V FO ADVANCE. Особливістю цих ременів є жорсткість поперечного січення для безперебійної передачі великих потужностей з покращеною плавністю ходу. Діапазон довжин в цьому виконанні для профілю  XPB складає від 3000 Ld до 6700 Ld. Стійкі до дії  температури в проміжку від -30С до +90С. Дана серіія відповідає самим високим вимогам, які ставлять перед приводами високої потужності і дані ремені можуть використовуватися в усіх галузях машинобудування. 

Optibelt. Вузькоклинові зубчасті  ремені з відкритими боковими грамнями  серії Optibelt Super X-POWER M=S  мають широку область застосування. Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, техніці по укладці дорожнього покриття, ротаційних печатних станках, компресорах (гвинтові компресори),текстильному обладнанні (ткацьких станках), вентиляторах (вентилятори осьового типу), насосах (радіальні лопастні насоси), станках для обробки пластмас (екструдери), сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. Діапазон розрахункових довжин (ISO) для профіля XPB складає  від 1250 мм до 3550 мм. Розрахункова довжина Ld = робоча довжина Lw/Lp. Вузькоклинові ремені з  обгорткою бокових граней маркування Super X-POWER M=S можуть застосовуватися в комплекті без  додаткового виміру довжини і забезпечувати ККД до 97%. Дані ремені мають високий запас потужності, компактність і економність, високу швидкість обертання. Переважно застосовуються у важкому машинобудуванні для передачі високих потужностей значення яких може складати більше  2000 Квт. В асортименті оптібелта є  вузькоклинові зубчасті  ремені цієї самої серії, профіля XPB. Розрахункова ширина становить 16,3 мм, ,а висота 13 мм. Рекомендований мінімальний діаметр шківа 112 мм.

Megadyne.Вузькоклинові зубчасті  ремені мегадін представлені в двох серіях: LINEA X (вузькі клинові ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом) і KOMPATTEX COG BELT ( клинові ремені для передачі великої потужності з обгорткою бокових граней і фасонним зубом) характеризуються високою ефективністю, довгим терміном експлуатації, стійкістю до мастила і тепла. Діапазон довжин для профіля XPB складає  від  1250 мм.( зовнішня довжина 1272 мм)   до  5000 (зовнішня довжина 5022 мм). Діапазон довжин профіля 5VX складає від 1150 мм до 5080 мм. 

Rubena. Вузькоклинові зубчасті ремені серії ProfiPlus-X  підходять для високих обертів та потужностей і можуть працювати на шківах  малих діаметрів. Дані ремені працюють в температурному діапазоні від -45 до +80С, мають підвищену стійкість до мінеральних мастил  та стирання. Система L=L (починаючи з 1000 мм Li) гарантує строгу толерантність довжин для використання в комплектах. Ширина верхньої бази ременя складає 16 мм, висота ременя 13 мм, розрахункова ширина ременя 14 мм, мінімальний діаметр шківа 100 мм, кут клина складає 36 град.  La=Lw+22, Li=La-82. Вага 0,22 кг/м. Діапазон довжин профілю XPB складає від 1180 Lw (1202 La)   до 2500 Lw (2522 La). Для сільськогосподарської техніки Рубена виготовляє  вузькоклинові ремені серії  FARM BELT в діапазоні довжин від 1180 Lw (1202 La)   до 2500 Lw (2522 La). Дані ремені мають усилену конструкцію за рахунок того, що тягова частина виконана із PES або арамідних кордшнурів. Ширина верхньої бази ременя складає 16 мм, висота 13 мм, розрахункова ширина ременя складає 14 мм, мінімальний розрахунковий діаметр шківа становить 100 мм, кут 36 градусів, La=Lw+22, Li=La-82, вага 0,22 кг/м, окружна швидкість 45 м/с.

  • Діапазон довжин: 4000-4500
  • Профіль ременя: XPB
  • Розрахункова довжина: 4500 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.