Новинка Лента з тефлонової склотканини Збільшити

Лента з тефлонової склотканини

Транспортерна лента 60х1095 мм. Ширина 60мм., довжина 1095мм.

 

Клієнт має вказати наступні параметри: ширина (мм), довжина (мм), товщина (мм), мін. і макс. діаметри валів (мм.), потужність двигуна (Квт), кількість обертів двигуна об/хв), 


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

620 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Варіанти тефлонової склотканини:

Склотканина серії 100 Premium: висококласний матеріал для створення максимально надійної роботи.

Склотканина серії 200: міцний, універсальний матеріал для промислового застосування

Склотканина серії 300: легкий,  для менш складних умов експлуатації.

Склотканина серії пористих (D) полотен: лінійка матеріалів контрольованої пористості, яка широко застосовується при загрузці і розвантаженні, а також в процесі сушки і охолодження.

ATR: дуже міцний матеріал, характеризується високою стійкістю до розривів

Серія провідних антистатичних тканин

Тканина класу premium,стандартні та інші тканини можуть бути антистатичними. Провідність ззпечується за рахунок тефлону і графітового порошку. Ці полотна використовуються , коли в процесі виробництва створюється електростатична напруга. Тканина позначається буквою "G" (графіт) і додатковою буквою  "С" (провідні)

Спеціальні ленти: застосовуються до конвеєрів з  особливими характеристиками.

 Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

8 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 -