Новинка Полімерні конвеєрні ленти Збільшити

Полімерні конвеєрні ленти

Транспортерна лента 60х1095 мм. Ширина 60мм., довжина 1095мм.

 

Клієнт має вказати наступні параметри: ширина (мм), довжина (мм), товщина (мм), мін. і макс. діаметри валів (мм.), потужність двигуна (Квт), кількість обертів двигуна об/хв), 


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

620 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Високоякісні ленти Ziplink - це новий вид лент, які спеціально розробленні для користувачів, які працюють в різних галузях промисловості.  Ці ленти можна легко  і швидко замінювати, що дозволяє зменшити витрати і знизити періоди простою обладнання. Ленти Ziplink володіють більш гнучкою конструкцією, що дозволяє проводити ремонт і заміну лише не великих частин ленти. Дана лента зберігає однакові якості для всієї довжини, що забезпечує рівний хід і тиху роботу, а також застерігає від пошкоджень, як продукт так і сам конвеєр. Діапазон допустимих  робочих температур був збільшенний з -40С до +150С.

Основні переваги Ziplink  - це спеціальна конструкція, яка забезчує простоту монтажу, експлуатації і ремонту без спеціальних інструментів і пресів.  В області стику не відбувається, втрати міцності, сам стик має  малорозтяжний каркас з поліефірного моноволокна. Крім цього, висока бокова стійкість Ziplink значно полегшує утримання ходу ленти.

Застосовується для виробництва картону - фальцовки, складання  і конвеєрного транспортування коробок, в деревообробці (заточка, шліфовка, поліровка, різка, пилка, покрасна. Може використовуватися при обточуванні і шліфуванні металів, при транспортуванні тютюну, а також в загрузці літаків при авіаперевозках, сільському господарстві.

Ziplink  надає можливість широкого вибору матеріалів для верхнього покриття:

Масло і жиростійкий нитрильний каучук для роботи при високих температурах.

Зносостійкий нітрильний карбоксилірований ВХ каучук.

Нальний каучук з високою стійкістю до тертя. 

УФ і зносостійкий бутадіенстирольний  каучук.

Не липкий сілікон для застосування, як при низьких так і при високих температурах.

Не липкий матеріал Reflex, маслостійкий, харчової якості придатний для роботи при низьких температурах.

Дешевий матеріал Flexam.

Масло і жиростійкий матеріал Nonex харчової якості.

Високостійкий до тертя матеріал Pletex.

Зносостійкий, маслостійкий матеріал  Elasoflex.

 

  

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

8 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.