Новинка Ленти для деревообробної промисловості Збільшити

Ленти для деревообробної промисловості

Транспортерна лента 60х1095 мм. Ширина 60мм., довжина 1095мм.

 

Клієнт має вказати наступні параметри: ширина (мм), довжина (мм), товщина (мм), мін. і макс. діаметри валів (мм.), потужність двигуна (Квт), кількість обертів двигуна об/хв), 


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

620 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Конвеєрні ленти для деревообробної промисловості представлені спеціальною серією лент. Високоякісні матеріали разом із модернізованою технологією з'эднання лент забезпечуэ рывномырну товщину ленти навіть в місці з'эднання. Високий коефіцієнт тертя дуже важливий для ефективного руху матеріалу. ленти виробленні із поліестерової тканини і покриті синтетичними або резиновими матеріалами різної твердості і різними узорами на поверхні.

Висока сила тертя поверхні забезпечує  хороше зчеплення до довгий період часу.  Основними перевагами є: відмінна стійкість до абразиву, стабільність ленти, стійкість до високих температур, жиро і водостійкість, ATEX сертифіковані ( не підтримують горіння), ленти з отворами для вакуумного використання.

Застосовуються у виробництві картону, фальцовці, складанні і конвеєрному транспортуванні коробок, для виготовлення листів фанери, плит ДСП і плит МДФ,  у деревообробці (шліфовка, сушка палет, форпресовка).

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

8 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.