Новинка Ленти для харчової промисловості Збільшити

Ленти для харчової промисловості

Транспортерна лента 60х1095 мм. Ширина 60мм., довжина 1095мм.

 

Клієнт має вказати наступні параметри: ширина (мм), довжина (мм), товщина (мм), мін. і макс. діаметри валів (мм.), потужність двигуна (Квт), кількість обертів двигуна об/хв), 


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

620 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ленти, які ми пропонуємо для харчової промисловості забезпечують гігієну в харчовій промисловості на високому рівні. Ми пропонуємо конвеєрні ленти з інноваційною захисною системою, що перешкоджає забрудненню країв ленти. Краї конвеєрної ленти зазвичай закінчуються з краями розрізу і не захищенні від внутрішнього впливу негативних факторів в процесі експлуатації. Одною з концепцій захисту країв є  технологія Amseal. Дана технологія повністю запечатує краї ленти на всіх сторонах  термопластичною полосою. Ленти з краями  Amseal захищенні проти всіх видів зовнішніх впливів і забезпечують дотримання всіх стандартів гігієни на виробництві.

Перевагами продукту є повністю  ізольована лента, перешкоджання забрудненню всередині ленти, зниження експлутаційних витрат і забезпечення довгого терміну експлуатації. 

Широкий вибір лент:одно, двох і трьохслойні ленти, можливість встановлення різних профілів.

Дані ленти застосовуються  для хлібобулочної промисловості, в кондитерській промисловості, м'ясопереробці, молочній промисловості, тютюновому виробництві.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

8 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.