Новинка Транспортерна лента Збільшити

Транспортерна лента 60х1095 мм

Транспортерна лента 60х1095 мм. Ширина 60мм., довжина 1095мм.

Конвеєрна лента ПВХ загального призначення з підвищенною стійкістю до порізів та витирання.

Клієнт має вказати наступні параметри: ширина (мм), довжина (мм), товщина (мм), мін. і макс. діаметри валів (мм.), потужність двигуна (Квт), кількість обертів двигуна об/хв), 


Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

620 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Матеріал стрічки: BETA 10AS , кількість слоїв: 2, верхнє покриття: ПВХ, товщина верхнього покриття: 0,6 мм., твердість верхнього покриття: А 78, структура верхнього покриття :гладка, привідна поверхня: відкритий корд (поліестр), робоча температура: -5С до +80С., загальна товщина: 2,0 мм., вага: 2,4 кг/м2.

Мінімальні діаметри валів: пряме огинання -30 мм, зворотній вал -50 мм. Дані параметри вказані для лент з'єднанних методом гарячої вулканізації, при дотриманні рекомендованого навантаження і температурі більше 15С. Рекомендації по встановленню ленти. Допустимо: горизонтальні ролики, транспортерний стіл . Не допустимо: транспортування в жолобі, транспортування на зворотній стороні ленти. Робоче навантаження: робоче навантаження при 1% натягу- 8N/мм. Коефіцієнт тертя:  транспортерний стіл із нержавіючої сталі - 0,22 , транспортерний стіл із листової сталі - 0,28.Сфера застосування: транспортування упакованої продукції.

Замовник несе відповідальність за правильність вказання технічних параметрів для підбору матеріалу стрічки , а також дотримання рекомендацій по використанню даної стрічки.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

8 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 -