Новинка Ремінь клиновий Збільшити

Ремінь клиновий з покриттям


Новинка

Ремінь клиновий вентиляторний профіль 14-13-1600 

Ремінь вентиляторний профіль 14-13-1600  з обгорткою/без обгортки  бокових граней. Тип ременя І

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наразі товар відсутній

133 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Ремінь вентиляторний клиновий профілю 14х13, ГОСТ 5813-93  застосовується для передачі руху від валу двигуна до агрегатів автомобілів, тракторів і комбайнів. Температурне середовище -30С + 80С. В залежності від співвідношення ширини і висоти вентиляторні ремені випускаються  двох  типів: І  (вузького січення) і  ІІ (нормального січення).  В ременях вузького профілю використовується поліагідний кордшнур, а в нормальному профілю - поліефірний. Позначення січення: 14х13, де W (ширина більшої основи) =17мм,  Wp (розрахункова ширина ременя) =14 мм., Т (висота ременя) =13мм., кут 40 град.. окружна швидкість від 5 до 40м/с., ресурс ременя 90тис.км. За розрахункову ширину ременя, який знаходиться в натязі , прийнята ширина його поперечного січення на рівні несучого слою, який не змінюється при вигині ременя і розміщенний приблизно на відстані 1/3 Т від більшої основи.  Ремені всіх січень крім 8,5х8 і 12,5х9 повинні виготовлятися з нарізним зубом, хоча можуть виготовлятися і гладкими.  Застосування профіля І 14х13-1180: ПАЗ-3205, ЯМЗ-8401, (БеЛаз, помпа), ЯМЗ-238АК)

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. 

Діапазон довжин 1501-2000
Профіль ременя 14х13
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 1600 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.