Новинка Ремінь  клиновий  5x3						Збільшити

Ремінь клиновий 5x3

Ремінь привідний клиновий профіль  5x3. Ремінь привідний класичного профілю 5x3 з відкритими боковими гранями для використання в приводах з високими технічними вимогами DIN 2215. У випадаючому меню   Ви можете обрати довжину і виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна. Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

114 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових класичних ременів. Через  малі габарити ремені бувають в двох виконаннях: із зубами і без.  Contitech. Клинові ремені з відкритими боковими гранями призначенні для використання в приводах з високими технічними вимогами, DIN 2215. Профіль 5x3 виконанний в серії  CONTI-V FO, характеризується відносною маслостйкістю, стійкістю до дії  температури від -30С до +80С., електропровідністю відповідно до стандарту ISO 1813.  Ширина ременя складає 5 мм, висота 3 мм. Ширина по розрахунковій лінії -4,2 мм, ширина внутрішньої грані ременя 3 мм, висота розрахункової лінії- 1,1 мм. Діапазон довжин профілю 5x3 складає від 160 Li  мм  до 850 Li мм. Lа ( зовнішня довжина )=Ld (розрахункова довжина)+8, Lа=Li( внутрішня довжина+19, Ld =Li+11 , Ld= La-8. Вага 0,018 кг/м. Позначення на ременю N, означає, що клинові ремені є без  формованого зуба. Optibelt. Класичні клинові ремені DIN 2215/ ISO4184 Optibelt VB виготовляються в профілі 5x3. Ширина профіля 5х3, складає 5 мм., висота профіля 3 мм. Діапазон довжин від 200 Ld (190 Li)  до 610 Ld (600 Li), вага 0,018 кг/м.  Дані приводні ремені виготовляються як з відкритими боковими гранями так і без фасонного зуба. Stomil Sanok. Ширина профіля 5х3 , становить 5 мм, висота 3 мм. Lw=Li, вага 0,019 кг/м. Даний мікроремінь виготовляється в довжині від 315 мм. до 471 мм  .

  • Профіль ременя: 5x3

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.