Новинка Ремінь  клиновий  5L 635 Збільшити

Ремінь клиновий 5L 635

Gates

Ремінь  клиновий профіль 5L (21/32"), 17х11 ширина 21/32",  висота 3/8", довжина 635 мм (25"). 

Корд: арамід

Застосування: Клинові ремені для систем приводу із зовнішнім натяжним роликом і систем зчеплення

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

160 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Нижче мми наводимо короткий опис виробників даних ременів і їх особливості.

Gates. Клинові ремені POWERATED для систем приводу із зовнішнім роликом і систем зчеплення. Клинові ремені з тканинною обгорткою бокових граней зеленого кольору. Дані ремені рекомендується використовувати у високонавантаженних приводах і системах зчеплення. Клинові ремені POWERATED відповідають всім вимогам, які ставляться до ремінних виробів, які використовуються в газонокосилках та іншому садовому обладнанні високої потужності із системами зчеплення і конструкціями приводу, в яких передбачено використання зовнішнього натяжного ролика і який піддається впливам значних ударних навантажень. Довговічне профіліроване маркування в поєднанні із покриттям зеленого кольору позначає ремені POWERATED, як виріб з особливими характеристиками. Еластичний арамідний корд, низьке розміщення корду в тонкому профілі забезпечує дуже високу гнучкість ременя. Спеціальне посилення корду надає йому стійкість до дії високих навантажень,  матеріал обгортки бокових  граней з малим коефіціентом тертя забезпечує плавний хід ременя в системах  зчеплення. Тканинне посилення внутрішньої поверхні  ременя забезпечує високу стійкість до появи тріщин при використанні зовнішнього натяжного ролика. Перевагами даних клинових ременів є  плавне включення і виключення зчеплення, стійкість до розтягу, особлива ударостійкість, особлива стійкість до вигину і розтріскування. Діапазон довжин профіля 5L  складає  від 635 мм (25") до 2515 мм (99").

Contitech. Клинові ремені посиленного виконання серії ROFLEX GARDEN  призначенні для приводів з контролюючим просковзуванням і  безшумним включенням зчеплення. Спеціально розроблені для садово-паркової техніки. Характеризуються відносною стійкістю до мастил і пилу, стійкістю до дії  температур від -30С до +80С.  Призначенні для передачі самих високих навантажень, мають підвищенну передавальну потужність, допускають вигин в зворотню сторону, підходять для механізмів зчеплення. Стійкість до високих ударних навантажень, підвищенна гнучкість, відмінно підходить для роботи із зовнішніми натяжними шківами і шківами малого діаметру. Ширина верхньої частини ременя становить 16,5 мм, висота ременя 8,5 мм, ширина внутрішньої грані ременя 9,6 мм. Розрахункова довжина  Lr = Le-38 , Зовнішня довжина La = Le+5, Ефективна довжина Le = Номінальна довжина, Внутрішня довжина Li= Le-60. 

Rubena. Даний виробник пропонує клинові ремені обернуті стандартні серії Prifi для промисловості та сільського господарства.Профіль 5L має ширину верхньої основи 16,8 мм., і висоту 11 мм. La= Lw+26. Діапазон довжин для профіля 5L складає від 770 до 9000 мм. Характеризуються високою довговічністю, середовище робочих температур від -30С до + 80С і відносна вологість від 65+/-15%. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 2215 ,ІР 23. Даний виробник має в своєму асортименті ще посиленну серію ProfiGT. Арамідні кордшнури і спеціальна обробка поверхні дозволяє використовувати всю потужність садової техніки в довгому періоді експлуатації. Профіль В GT (В=5L) має висоту 17мм і ширину 11мм. Lw=Li+40. Діапазон довжин від 740 до 12500мм. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 2215

  • Діапазон довжин: 0-500
  • Профіль ременя: 5L
  • Розрахункова довжина: 635 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.