Новинка Ремінь клиновий 19-12,5-1220 Збільшити

Ремінь клиновий 19-12,5-1450

Ремінь клиновий вентиляторний профіль 19-12,5-1450 

Ремінь вентиляторний профіль 19-12,5-1450  з обгорткою/без обгортки  бокових граней. Тип ременя ІI

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

178 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ремінь вентиляторний клиновий профілю 19х12,5 , ГОСТ 5813-93  застосовується для передачі руху від валу двигуна до агрегатів автомобілів, тракторів і комбайнів. Температурне середовище -30С + 80С. В залежності від співвідношення ширини і висоти вентиляторні ремені випускаються  двох  типів: І  (вузького січення) і  ІІ (нормального січення).  В ременях вузького профілю використовується поліагідний кордшнур, а в нормальному профілю - поліефірний. Позначення січення: 19х12,5 , де W (ширина більшої основи) =22 мм,  Wp (розрахункова ширина ременя) =19 мм., Т (висота ременя) =12,5 мм., кут 40 град.. окружна швидкість від 5 до 35м/с., ресурс ременя 1400 год. За розрахункову ширину ременя, який знаходиться в натязі , прийнята ширина його поперечного січення на рівні несучого слою, який не змінюється при вигині ременя і розміщенний приблизно на відстані 1/3 Т від більшої основи.  Ремені всіх січень крім 8,5х8 і 12,5х9 повинні виготовлятися з нарізним зубом, хоча можуть виготовлятися і гладкими.  Застосування профіля ІІ 19х12,5-1220: СМД1-1328

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. 

  • Діапазон довжин: 1000-1500
  • Профіль ременя: 19х12,5
  • Розрахункова довжина: 1450 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.