Новинка Ремінь круглий RPN 10 (Green 89 10mm)							Збільшити

Ремінь круглий RPN (Green 89 )

Ремінь круглий RPN  (Green 89 ) / RPN (Green 89 T ) 

Виконання: гладкий або текстурний (Т), матеріал: поліуретан , колір: зелений


У випадаючому меню "Зовнішній діаметр"   Ви можете обрати бажаний діаметр ременя і відповідно до цього  буде змінюватися ціна. Ціна вказана за 1м.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

45 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ремінь круглий RPN (Green 89 ) / RPN  (Green 89 T ) , твердість (Шор) 89А, матеріал поліуретан, колір зелений, може бути у гладкому і текстурному виконанні, посиленні та  не посиленні. Виробник Fenner Drives (Англія). Дані ремені призначенні для передачі низької та середньої  потужності. Виготовляються в діаметрах 2,3,4,5,6,7,8,10,12,15мм. Ремені круглі з маркуванням RT є посиленними внутрішнім кордом. Призначенні для роботи на  конвеєрах в різних галузях промисловості  і характеризуються відмінною стійкістю до води і високих теператур, а також низьким коефіціентом тертя. Дані ремені піддаються легкій спайці що забезпечує швидке виготовлення потрібної довжини. Температурний діапазон від -30С до +66С.

  • Профіль ременя: RPN

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.