Новинка Ремінь  вузькоклиновий  8V 2500 Збільшити

Ремінь вузькоклиновий 8V 2500

Ремінь привідний вузькоклиновий профіль  8V-2500, 8V/25N , 25N 6350

Ремінь привідний вузькоклинового профілю 8V/25N (25,4x23,1) з обгорткою бокових граней.

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

1 327 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ремінь привідний вузькоклиновий  метричного профілю призначений для передачі потужності на приводах  промислових станків, установок, сільськогосподарських машин та іншій техніці. Ремінь привідний клиновий складається із несучого слою на основі матеріалів з хімічних волокон (кордшнура або кордна тканина), обгорткою тканинного шару і шарів гуми, звулканізованих в один виріб. Ширина ременя складає 25,4 мм, висота 23,1 мм. Закордонне маркування профілю позначається 8V/25N.

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і якості. Всі наші ремені сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових вузькопрофільних ременів.

Contitech. Німецький виробник клинових привідних ременів. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Вузькоклинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -55 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Вузькоклинові ремені серії  CONTI-V (DIN 7753), виготовляються із  обгорткою бокових  граней, що забезпечує  кращу стійкість ременя до стирання. Ширина ременя профілю 8V/25N складає 25,4 мм, висота 23,1 мм. Ширина по розрахунковій лінії -25,4 мм, ширина внутрішньої грані ременя 10,5 мм, висота розрахункової лінії- 11,3 мм. Діапазон довжин профілю 8V/25N складає від 4318 La (RMA 8V1700) до 12700 La (RMA 8V5000). Lа ( зовнішня довжина )=Ld (розрахункова довжина)+16, Lа= Li( внутрішня довжина+145, Li =Ld-129 , Li= La-145, вага 0,552 кг/м. Позначення на ременю L=L, означає, що клинові ремені є з  підібраною довжиною і гарантовано можуть використовуватися в парі  в багатоклинових приводах. При цьому буде забезпечено рівномірний розподіл навантажень, плавність ходу, високу продуктивність ременя і при цьому помірну вартість. 

Виробник Contitech має  в своєму асортименті клинові ремені з обгорткою бокових граней посиленого виконання серії  CONTI-V ADVANCE. Особливістю цих ременів є посиленний кордшнур з поліестру і покращенний компаунд для передачі більшої потужності.  Дана серіія відповідає самим високим вимогам, які ставлять перед приводами високої потужності і дані ремені можуть використовуватися в усіх галузях машинобудування. CONTI-V POWER - потужні обернуті клинові ремені. Виготовляються із покращенного компаунду і малорозтяжного кевларового кордшнура для передачі великої потужності і роботі при високих ударних навантаженнях.

Optibelt. Ще один німецький виробник якісних привідних ременів. Вузькоклинові ремені DIN 7753 Optibelt SK S=C PLUS, мають широку область застосування. Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, техніці по укладці дорожнього покриття, ротаційних печатних станках, компресорах (гвинтові компресори),текстильному обладнанні (ткацьких станках), вентиляторах (вентилятори осьового типу), насосах (радіальні лопастні насоси), станках для обробки пластмас (екструдери), сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. Діапазон розрахункових довжин (ISO) для профіля 8V/25N складає  від 2540 мм (25N 2540 / 8V 1000) до 12700 мм. (25N 12700 / 8V 5000). Розрахункова довжина Ld = робоча довжина Lw/Lp. Вузькоклинові ремені з  обгорткою бокових граней маркування S=C PLUS можуть застосовуватися в комплекті без  додаткового виміру довжини і забезпечувати ККД до 97%. Дані ремені мають високий запас потужності, компактність і економність, високу швидкість обертання. Переважно застосовуються у важкому машинобудуванні для передачі високих потужностей значення яких може складати більше  2000 Квт. В асортименті оптібелта є  вузькоклинові ремені серії RED POWER II DIN 7753/ISO 4184, які не потребують техобслуговування. Діапазон довжин цієї серії  від 2540 мм (25N 2540 / 8V 1000) до 12065 мм. (25N 12065 / 8V 4750).

Megadyne. Італійський виробник клинових ременів з  полібутадіентним з'єднанням. Широкий асортимент розмірів, контроль технології  виробництва і точність розмірів дозволяє застосовувати ці ремені на багатохідних трансмісіях та в усіх інших  типах промислового обладнання.Вузькоклинові ремені мегадін характеризуються високою ефективністю, довгим терміном експлуатації, стійкістю до мастила і тепла. Діапазон довжин для профіля 8V (25X23) складає  від  2540 мм.( 8V 1000) до 12700 (8V 5000). Даний профіль представленний в серії  KOMPATTEX.  

  • Діапазон довжин: 6000-6500
  • Профіль ременя: 8V/25N
  • Розрахункова довжина: 6350 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.