Новинка Ремінь багатоклиновий   2 HA 3626						Збільшити

Ремінь 40 N10 HF SYNCHRODRIVE

Ремінь самовирівнюючий профіль N10 для транспортної та лінійної техніки 

 HF -гнучке виконання 

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

220 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Стійкість до зносу, бензину, бензолу, озону, УФ, водостійкість.  Температурне середовище від -30С до +80С. Можлива термічна зварка ременя в суцільне кільце. Крок ременя 10мм, товщина ременя 4,5мм, висота зуба 2,5мм., довжина рулона 30м, Можливе виконання: HF (гнучке виконання), PAN (тканина на зубах), PAR (поліамідна тканина на зворотній стороні), V (в зварному виконанні). Короткі довжини, поліамідне покриття PAN/PAR, а також зварні модифікації під замовлення (мін. довжина 1000мм.) Ширини 10/20/30/40/50/60/70/80/90/100мм.

  • Профіль ременя: N10

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.