Новинка Рукав PU 0 Збільшити

Рукав 90 PU (0.4мм.) з металічною спіраллю

Рукав 90 PU (0.4мм.) з металічною спіраллю призначенний для пневмотранспорту і вентиляції.

Поліуретановий рукав, армований стальною спіраллю з мідним покриттям, гофрований. Довжина рукава вимірюється в розтянутому стані.

Колір: прозорий


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

0 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Рукав призначенний для нагнітання, всмоктування абразильних порошків, гранул, випарів, стружки, парів масла і бензину, для промислового використання  у важких умовах, для харчової та фармацевтичної промисловості. Дуже легкий  і гнучкий з високою стійкістю до стирання. Висока гнучкість забезпечується застосуванням поліуретану, який в п'ять разів має  більшу гнучкість ніж звичайний ПВХ. Може застосовуватися не залежно від погодніх умов і є стійким до більшості хімікатів. Працює в температурному середовищі від -40С до +100С. Рукав PU 0,4 мм., є надзвичайно гнучким і тонкостінним і може складатися в "гармошку". Для коректного підбору рукава необхідно вказати наступні параметри: область застосування - робоче середовище, діаметр рукава (для рукавів основним діаметром є внутрішній, потім вже зовнішній), тиск (напорні 

  • Внутрішній діаметр (мм): 90
  • Р роб., атм.: 0,25
  • Вакуум,м.вод.ст.: 0,9
  • Мін.R вигину, мм.: 65
  • Вага, кг/м.п: 0,13

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 -