Новинка Ремінь  зубчастий   AX 881 Збільшити

Ремінь зубчастий AX 77

CONTITECH (КОНТІТЕХ)

Новинка

Ремінь привідний зубчастий клиновий профіль 13/ AХ 881,  (AХ/13)

Ремінь привідний зубчастий класичного профілю AХ (13x8) з відкритими  боковими гранями. 

Детальніше

Наразі товар відсутній

205 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

 Ремінь привідний клиновий  нормального січення призначений для приводів станків промислових установок та сільськогосподарських машин.

Contitech. Німецький виробник клинових зубчастих привідних ременів. Серія CONTI-V FO - це клинові ремені з відкритими боковими гранями для використання в приводах з високими технічними вимогами, DIN 2215. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Клинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -30 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Ширина верхньої частини ременя складає 13 мм, висота 8мм. Ширина по розрахунковій лінії -11 мм, ширина внутрішньої грані ременя - 7,8мм, висота розрахункової лінії - 3,1мм. Діапазон довжин профілю AХ складає від 513 Ld (AХ19") до 2697 Ld (AХ 105"). La (зовнішня довжина) = Ld+20, Li+50, Ld (розрахункова довжина) = Li+30, La-20, вага 0,105 кг/м.

Діапазон довжин 580
Профіль ременя AX
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 881
Внутрішня довжина (Li), мм. 851
Дюймове позначення AX 33.5

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.