Новинка Ремінь  зубчастий   10/ZX Збільшити

Ремінь зубчастий 10/ZX

Ремінь привідний зубчастий клиновий профіль 10/ ZХ ,  (ZХ/10)

Ремінь привідний зубчастий класичного профілю ZХ (10x6) з відкритими  боковими гранями. 

У випадаючому меню   Ви можете обрати довжину і виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

175 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

 Ремінь привідний клиновий  нормального січення призначений для приводів станків промислових установок та сільськогосподарських машин.На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових класичних ременів.

Contitech. Німецький виробник клинових зубчастих привідних ременів. Серія CONTI-V FO - це клинові ремені з відкритими боковими гранями для використання в приводах з високими технічними вимогами, DIN 2215. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Клинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -30 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Ширина верхньої частини ременя складає 10 мм, висота 6мм. Ширина по розрахунковій лінії -8,5 мм, ширина внутрішньої грані ременя - 6,1мм, висота розрахункової лінії - 2,3мм. Діапазон довжин профілю ZХ складає від 505 Ld (ZХ19") до 2105 Ld (ZХ 82"). La (зовнішня довжина) = Ld+15, Li+38, Ld (розрахункова довжина) = Li+23, La-15, вага 0,041 кг/м.

Optibelt.Класичні клинові  ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом  серії Optibelt SUPER TX M=S, мають широку область застосування.  Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. Діапазон довжин ременів Optibelt SUPER TX M=S профілю ZХ/Х10 складає  від 957 Lw  (Z23") до 1522 Lw (ZХ59"). Висота ременя 10мм, ширина 6мм. Вага ременя 0,062 кг/м, Li=Ld-22 мм.

Rubena. Відомий чеський виробник клинових ременів. Представляє клинові зубчасті ремені серії PROFI-X. Клинові ремені обернуті стандартні працюють в температурному діапазоні від -45 до +80С і вологості 65+/- 15%. Система L=L (починаючи з 1000 мм Li) гарантує строгу толерантність довжин для використання в комплектах. Діапазон довжин профіля ZX від 472 Lw (450 Li) до 1722Lw (1700 Li).  La=Lw+16 , Li=Lw-22 . Ширина ременя профіля ZХ складає 10мм, висота 6мм, розрахункова ширина ременя 8,5мм, мінімальний розрахунковий діаметр шківа 40мм, кут клину 36 град.,вага 0,06 кг/м., бокова швидкість 30 м/с. DIN 2215, ISO 4184.

Endura, Fenner, PIX - представляють індійський сегмент на українському ринку. Продукція відзначається якістю та надійністю, а також широким діапазоном довжин

 Маркування по виробниках:

  • Профіль ременя: ZX

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.