Новинка Ремінь  клиновий зубчастий   17/BХ 908 Збільшити

Ремінь зубчастий 17/BX 1135 (BX43)

Ремінь привідний зубчастий клиновий профіль 17/ BХ 1135,  (ВХ 43)

Ремінь привідний зубчастий класичного профілю ВХ (17x11) з відкритими  боковими гранями. 

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

367 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

 Ремінь привідний клиновий  нормального січення призначений для приводів станків промислових установок та сільськогосподарських машин.На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових класичних ременів.

Contitech. Німецький виробник клинових зубчастих привідних ременів. Серія CONTI-V FO - це клинові ремені з відкритими боковими гранями для використання в приводах з високими технічними вимогами, DIN 2215. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Клинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -30 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Ширина верхньої частини ременя складає 16,5 мм, висота 11мм. Мінімальний діаметр шківа 112 мм, ширина по розрахунковій лінії -14мм, ширина внутрішньої грані ременя - 9,4мм, висота розрахункової лінії - 3,9мм, максимальна лінійна швидкість 40 м/с. Діапазон довжин профілю ВХ складає від 629 Ld (ВХ23") до 4160 Ld (BХ 375"). La (зовнішня довжина) = Ld+24, Li+69, Ld (розрахункова довжина) = Li+45, La-24, вага 0,17 кг/м.

Megadyne. Італійський виробник представляє резинові клинові зубчасті ремені серії GOLD LABEL COG-BELT. Це клинові ремені з фасонним зубом, без обгортки бокових  граней. Діапазон довжин від 785 Ld (BX 28") до 5040 Ld (BX 195"). Ширина ременя 17мм, висота 11мм.

Optibelt.Класичні клинові  ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом  серії Optibelt SUPER TX M=S, мають широку область застосування.  Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. Діапазон довжин ременів Optibelt SUPER TX M=S профілю ВХ/Х17 складає  від 610 Lw  (B23") до 3390 Lw (BХ132"). Висота ременя 17мм, ширина 11мм. Вага ременя 0,165 кг/м, Li=Ld-40 мм.

Rubena. Відомий чеський виробник клинових ременів. Представляє клинові зубчасті ремені серії PROFI-X. Клинові ремені обернуті стандартні працюють в температурному діапазоні від -45 до +80С і вологості 65+/- 15%. Система L=L (починаючи з 1000 мм Li) гарантує строгу толерантність довжин для використання в комплектах. Діапазон довжин профіля BX від 558Lw (515 Li) до 2483Lw (2440 Li).  La=Lw+26 , Li=Lw-43 . Ширина ременя профіля ВХ складає 17мм, висота 11мм, розрахункова ширина ременя 14мм, мінімальний розрахунковий діаметр шківа 100мм, кут клину 36 град.,вага 0,18 кг/м., бокова швидкість 30 м/с. DIN 2215, ISO 4184.

Endura, Fenner, PIX - представляють індійський сегмент на українському ринку. Продукція відзначається якістю та надійністю, а також широким діапазоном довжин.

 Маркування по виробниках:

  • Діапазон довжин: 1000-1500
  • Профіль ременя: BX
  • Розрахункова довжина: 1135

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.