Новинка Ремінь   зубчастий   22/CX 1792 (CX68) Збільшити

Ремінь зубчастий 22/CX 1792 (CX68)

Ремінь привідний зубчастий клиновий профіль 22/ CХ 1792,  (CХ/22 1792)

Ремінь привідний зубчастий класичного профілю CХ (22x14) з відкритими  боковими гранями. 

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

220 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

 Ремінь привідний клиновий  нормального січення призначений для приводів станків промислових установок та сільськогосподарських машин.На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових класичних ременів.

Contitech. Німецький виробник клинових зубчастих привідних ременів. Серія CONTI-V FO - це клинові ремені з відкритими боковими гранями для використання в приводах з високими технічними вимогами, DIN 2215. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Клинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -30 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Ширина верхньої частини ременя складає 22 мм, висота 14мм., ширина по розрахунковій лінії -19мм, ширина внутрішньої грані ременя - 12,9мм, висота розрахункової лінії - 4,6 мм. Діапазон довжин профілю СХ складає від 618 Ld (СХ22") до 3513 Ld (СХ 136"). La (зовнішня довжина) = Ld+29, Li+88, Ld (розрахункова довжина) = Li+59, La-29, вага 0,324 кг/м.

Megadyne. Італійський виробник представляє резинові клинові зубчасті ремені серії GOLD LABEL COG-BELT. Це клинові ремені з фасонним зубом, без обгортки бокових  граней. Діапазон довжин від 1400 Ld (СX 51") до 4680 Ld (СX 180"). Ширина ременя 22 мм, висота 14мм. Виготовляються із полібутадіентного з'эднання, яке дозволяє досягти довгої служби  експлуатації  ременя, забезпечує тихохідну роботу і передачу високої потужності. Резинові клинові ремені працюють в температурному діапазоні від -30С до +70С., є стійкі до мастила, мають антистатичні характеристики.

Optibelt.Класичні клинові  ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом  серії Optibelt SUPER TX M=S, мають широку область застосування.  Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. Діапазон довжин ременів Optibelt SUPER TX M=S профілю СХ/Х22 складає  від 1058 Lw  (СX39") до 3408 Lw (CХ132"). Висота ременя 22 мм, ширина 14мм. Вага ременя 0,276 кг/м, Li=Ld-58 мм.

  • Діапазон довжин: 1500-2000
  • Профіль ременя: СХ
  • Розрахункова довжина: 1792 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 -