Ремінь поліклиновий  PL 1562 (Рукав) Збільшити

Ремінь поліклиновий PJ 1321 (Рукав)


Новинка

Ремінь  поліклиновий профіль PJ, довжина: 1562 мм, корд: поліестр, кількість ребер: (на замовлення клієнта)

Дані ремені нарізаються з рукава. Кількість ребер вказує клієнт. 

Ціна ременя вказується за 1 ребро. У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

44 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Нижче ми даємо короткий опис виробників поліклинових ременів.

Gates . Поліклинові ремені Micro-V компанії Gates  характеризуються відмінними експлуатаційними характеристиками. Конструкція ременя забезпечує гнучкість, стійкість ребер до появи тріщин та здатність ременя працювати на шківах малого діаметру. Еластомірна резинова суміш забезпечує стійкість до дії тепла і мастила. Мінімальний розтяг за весь термін служби і стійкість до ударних навантажень. Надзвичайно висока потужність передачі кожним ребром ременя. Використовуються в приводах пральних машин, ткацьких станках, пилесосах, газонокосарках, обробних станках, медичному обладнанні, компресорній техніці.Відповідає  вимогам стандартів  DIN 7867 / ISO 9982 , ISO 1813. Діапазон довжина для поліклинових ременів профіля PJ даного виробника складає  від 406 мм (160J) до 2489 мм (980J).

Contitech. Поліклинові ремені Conti V Multirib для приводів з високими передаточним співвідношенням високими швидкостями, малим діаметром шківів і зовнішніми натяжними роліками, DIN7867. Ремені поліклинові Contitech складаються із захисного поліамідного шару, корду ременя з поліестеру, з'єднання і поліхлоропренових  ребер. Максимально допустима швидкість ременя 60 м/с, безвібраційний хід ременя. Ремені поліклинові німецького виробника контітех  характеризуються відносною маслостійкістю, стійкістю до дії температури від -30С до +80С. Електропровідність відповідно до стандарту ISO 1813, придатні для експлуатації  в тропічних умовах, зниженний рівень шуму, допускається вигин в зворотню сторону. Крок ручейка стандартний, як для профіля PJ і становить 2,34 мм, загальна висота ременя 3,8 мм, відстань між ефективними лініями шківа і ременя складає 1,2 мм. Розрахункова довжина (Lp) = ефективна довжина (Lb) +8. Вага на одне ребро складає 0,009 кг. Діапазон довжин для цього профіля складає  від 356 мм (140J) ефективної довжини до 2489 (980J).  По спеціальному замовленню для приводів з постійною міжосьовою відстанню шківів поставляються ремені Conti-V Multirib Elast з профілем PJ.

Megadyne. Італійський виробник поліклинових ременів.  Резинові поліклинові ремені виготовлені із  полібутадіенового з'єднання. Конструкція ременів дозволяє розприділяти навантаження приводу по всій ширині ременя, забезпечує холодний хід  і високу ефективність приводу. Застосовується при роботі на не великих шківах і при високих швидкостях.

Optibelt. Поліклинові ремені  Optibelt RB поєднують в собі гнучкість плоских ременів і високу потужність клинових ременів. Клинові ручейки виготовленні із  зносостійкої резинової матерії. Поліклинові ремені використовуються в приводах із  зовнішнім роликом у випадках коли декілька шківів розміщенні в одній плоскості і напрям іх обертання можна змінювати, як наприклад в серпантинних приводах. Діапазон довжин профіля PJ від 280 до 2489 мм.

Діапазон довжин 1000-1500
Профіль ременя PJ
Розрахункова довжина 1321 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.