Ремінь поліклиновий  PJ 1016 Збільшити

Ремінь поліклиновий PJ 711 (Рукав)

Gates

Ремінь  поліклиновий профіль PJ, довжина: 711, кількість ребер: (на замовлення клієнта), корд: поліестр, виробник: Gates (США)

Дані ремені нарізаються з рукава. Кількість ребер вказує клієнт. Ціна ременя вказується за 1 ребро.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

28 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Поліклинові ремені Micro-V компанії Gates  характеризуються відмінними експлуатаційними характеристиками. Конструкція ременя забезпечує гнучкість, стійкість ребер до появи тріщин та здатність ременя працювати на шківах малого діаметру. Еластомірна резинова суміш забезпечує стійкість до дії тепла і мастила. Мінімальний розтяг за весь термін служби і стійкість до ударних навантажень. Надзвичайно висока потужність передачі кожним ребром ременя. Використовуються в приводах пральних машин, ткацьких станках, пилесосах, газонокосарках, обробних станках, медичному обладнанні, компресорній техніці. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 7867 / ISO 9982 , ISO 1813

Найчастіше запитувані ремені: 8 PJ 711

  • Діапазон довжин: 500-1000
  • Профіль ременя: PJ
  • Розрахункова довжина: 711 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.