Новинка Ремінь поліклиновий  12 PJ 938 Збільшити

Ремінь поліклиновий 12 PJ 938

Gates

Ремінь  поліклиновий 12 PJ 938 ,профіль: PJ, довжина: 938кількість ребер: 12 

Виконання: корд: поліестр, виробник: DTE Line 

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

455 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Поліклинові ремені   характеризуються відмінними експлуатаційними характеристиками. Конструкція ременя забезпечує гнучкість, стійкість ребер до появи тріщин та здатність ременя працювати на шківах малого діаметру. Еластомірна резинова суміш забезпечує стійкість до дії тепла і мастила. Мінімальний розтяг за весь термін служби і стійкість до ударних навантажень.Надзвичайно висока потужність передачі кожним ребром ременя. Використовуються в приводах пральних машин, ткацьких станках, пилесосах, газонокосарках, обробних станках, медичному обладнанні, компресорній техніці. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 7867 / ISO 9982 , ISO 1813. Даний тип ременя не рекомендовано використовувати з натяжним роликом.

  • Діапазон довжин: 500-1000
  • Профіль ременя: PJ
  • Розрахункова довжина: 938 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.