Новинка Зірочка (809052) Збільшити

Зірочка (H164796)

Зірочка z8 транспортера зернозбиральних комбайнів John Deere 9540, 9560, 9580,9640, 9650, 9660, 9680, 9750, 9780, 9880. Посадка на вал діаметром  30 мм. Каталожний номер H164796.

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

230 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Зірочка H164796 транспортера John Deere, Z8

 Agro Parts
 Італія
Використання:

Запчастина похилої камери комбайна JOHN DEERE.
Призначення:
Приведення в рух ланцюга похилої камери. Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в ході ремонтно-відновлювальних робіт.
Властивості:
Виготовляється зі сталі. Для з'єднання з валом у центральному отворі виконано паз під шпонку, а на боковій поверхні буртика нарізано 2 різьбових отвори. Деталь оброблена термічно з метою підвищення міцності і зносостійкості. На зовнішню поверхню нанесено лакофарбове покриття.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.