Новинка Зірочка (674406.1) Збільшити

Зірочка (674406.1)

Зірочка z7 зернового елеватора зернозбиральних комбайнів Claas Tucano, Medion, Mega, Dominator, Commandor. Посадка на вал діаметром  35 мм. Каталожний номер 0006744061.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

300 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Зірочка елеватора - 674406 Claas, Z7

 Agro Parts
 Італія
Використання:

Запчастина зернового елеватора комбайна CLAAS.

Призначення:
Приведення в рух зернового елеватора для перевантаження збіжжя в бункер. Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в ході ремонтно-відновлювальних робіт.

Властивості:
Виготовляється з чавуну. Для з'єднання з валом у центральному отворі виконано паз під шпонку. Деталь оброблена термічно з метою підвищення міцності і зносостійкості. На зовнішню поверхню нанесено лакофарбове покриття.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.