Новинка Напрямна ланцюга (630570.0) Збільшити

Напрямна ланцюга (630570.0)

Планка пластикова направляюча роликового ланцюга транспортера у вигляді довгої деталі з отворами для кріплення для зернозбиральних комбайнів ClaasДовжина - 444 мм, загальна ширина - 51 мм, вага - 0.21 кг. ОЕМ номери 630570, 000630570, 000630570.0

Детальніше

Наявність: 20

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

100 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Планка направляюча ланцюга транспортера - 630570 - 0006305700 Claas - пластикова

 Agro Parts
 Італія
Використання:

Запчастина похилої камери для комбайнів Claas.

Призначення:

Участь у транспортуванні зернової маси від жатки до молотильного барабана. Забезпечує потрібний зазор між дном камери і направляючими планками. Запобігає надмірному нищенню робочої поверхні останніх при роботі. Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в ході ремонтно-відновлювальних робіт.

Властивості:

Деталь виготовлена з пластику у вигляді довгої планки прямокутного перерізу з отворами для кріплення. Монтується за допомогою різьбового з'єднання.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.