Новинка Ніж подрібнювача (060030.0) Збільшити

Ніж подрібнювача (060030.0)

Ніж подрібнювача (060030.0)  Claas

Виробник:
Rasspe 

Використання:
Запчастина ножового барабана січкарні зернозбиральних комбайнів Claas.

Призначення:
Подрібнення соломи при збиранні зернових культур з метою додаткового підживлення грунту. Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в процесі ремонтно-відновлювальних робіт.


 

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

112 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Деталь у вигляді металевої пластини, одна або обидві поздовжніх робочих кромки яких заточуються до необхідної гостроти (на деяких лезах може виконуватися зубчаста насічка).
Для кріплення ножа на барабані, виконаний спеціальний отвір. Деталь термічно оброблена з метою підвищення міцності і зносостійкості. На зовнішню поверхню нанесено лакофарбоване покриття.
 

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.